گروه: اخبار استان خبر: 225477 / تاریخ انتشار : 1401/12/29 ساعت : 11:45
جهاد ادامه دارد ...

نقش‌آفرینی گروه‌های جهادی کهگیلویه در آماده‌سازی مساجد برای ماه بهار قرآن+تصاویر

در آستانه ماه مهمانی خدا و تقارن بهار طبیعت با بهار قرآن، آئین زدودن غبار از مساجد، توسط گروه جهادی شهدای گلزار و قرارگاه سازندگی شهید طیب دهدشت انجام شد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس گروه‌های جهادی در سالیان گذشته در ایام تعطیلات نوروز انگیزه و شور مضاعفی در خدمت‌رسانی در همه عرصه‌های خدمات‌رسانی به وجود آوردند تا از این راه شادی‌ و شور و نشاط را بین مردم تقسیم کنند.

 

نیروهای جهادی شهدای گلزار و قرارگاه سازندگی شهید طیب دهدشت به مناسبت ایام عید نوروز و  ماه مبارک رمضان به شست و شوی فرش‌ها و تمیز کردن مسجد سیدالشهدا این شهر پرداختند.

 

گروه‌های جهادی یک ظرفیت و فرصت بی‌بدیل برای اجرای برنامه‌های پویای فرهنگی است و جریان جهادی که در قالب گروه‌های جهادی در حوزه‌های مختلف خدمت‌رسانی و محرومیت‌زدایی در کنار مردم و به‌ویژه محرومین و مستضعفین هستند در گام دوم انقلاب اسلامی در حال تبدیل‌شدن به یک فناوری برای تربیت عناصر جوان مؤمن انقلاب اسلامی است.

 

 مساجد، پایگاه و سنگر مهمی برای مسائل اجتماعی و اعتقادی است و  فعالیت‌های گروه‌های جهادی می‌تواند به حضور گسترده شهروندان و به‌ویژه نسل جوان در مساجد بیش‌ازپیش کمک کنند  که مساجد علاوه بر انجام فرایض دینی به محلی برای شور و مشورت‌های مسائل اجتماعی نیز تبدیل شود تا این پایگاه همچون گذشته نقش اثرگذاری در تمام شئونات زندگی بگذارد.

 

---
---
---
---
---
---
---

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.