گروه: اخبار استان خبر: 224974 / تاریخ انتشار : 1401/12/10 ساعت : 19:26
سردار خرم‌دل مطرح کرد؛

حمایت سپاه از اقدامات جهادی و فعالیت‌های آموزش‌وپرورش کهگیلویه‌وبویراحمد

فرمانده سپاه فتح کهگیلویه‌وبویراحمد گفت: آموزش‌وپرورش به‌عنوان یک دستگاه حاکمیتی مورد حمایت مجموعه سپاه فتح استان است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس سردار حمید خرم‌دل در دیدار مدیرکل و معاونان آموزش‌وپرورش استان کهگیلویه و بویراحمد با تبریک اعیاد شعبانیه، روز پاسدار و همچنین ولادت حضرت ابوالفضل و روز جانباز، گفت: آموزش‌وپرورش به‌عنوان یک دستگاه حاکمیتی مورد حمایت مجموعه سپاه فتح استان است و معتقدیم از جایگاه آموزش‌وپرورش و دانشگاه باید حفظ و حراست شود.

وی با بیان اینکه زحمات و تلاش‌های آموزش‌وپرورش در برنامه‌های فرهنگی دهه فجر و نگاه ویژه به مناسبت‌ها ملی و مذهبی در سطح مدارس برای تقویت ارزش‌های دینی و الهی قابل‌تقدیر است گفت: در بحث راهیان نور به‌عنوان مهم‌ترین حرکت فرهنگی شاهد استقبال دانش‌آموزان هستیم که نتیجه تعامل خوب آموزش‌وپرورش با بسیج دانش‌آموزی و بسیج فرهنگیان است.

 

فرمانده سپاه فتح استان افزود: با همه این موفقیت‌های خوب و ارزشمند آموزش‌وپرورش مظلوم واقع شده است که آموزش‌وپرورش به‌عنوان یک دستگاه حاکمیتی و تأثیرگذار باید حمایت شود.

وی گفت: همانند مجموعه سپاه که چهارچوبی دارد هرکسی که خواسته‌ای از آموزش‌وپرورش دارد باید در چهارچوب حریم آموزش‌وپرورش باشد. 

 

 سردار خرم‌دل سپاه را یار دوازدهم آموزش‌وپرورش دانست و بر حمایت مجموعه سپاه از اقدامات جهادی، فعالیت‌ها و برنامه‌های خوب مدیرکل آموزش‌وپرورش استان تشکر و قدردانی کرد.

 

مدیرکل آموزش‌وپرورش استان کهگیلویه و بویراحمد نیز در این دیدار با تبریک اعیاد شعبانیه و روز پاسدار گفت: سپاه حافظ نظم و  سنگربان انقلاب اسلامی در مقابل هجمه‌های دشمنان است که رسالت خویش را به‌خوبی در همه عرصه‌ها انجام می‌دهند.

 

حسنعلی عزت خواه ضمن تقدیر و تشکر از همراهی و تعامل خوب مجموعه سپاه با آموزش‌وپرورش خطاب به سردار خرم‌دل گفت: جمله زیبای شما به‌عنوان یار دوازدهم آموزش‌وپرورش را هیچگاه از یاد نمی‌بریم.

 

وی افزود: لباس پاسداری مایه آرامش مردم است و در تحریم سپاه واکنش مردم را دیدیم که چگونه از سپاه قاطعانه حمایت کردند و امروز سرمایه اجتماعی سپاه در بالاترین حد ممکن است.

 

عزت خواه بیان کرد: عزت، اقتدار و امنیت امروز ایران اسلامی مدیون رشادت‌ها و جان‌فشان‌های سبزپوشان سپاه پاسداران و سایر نیرو‌های مسلح است که قطعاً مردم ما قدردان این تلاش‌های دلسوزانه و خالصانه خواهند بود.

وی گفت: در سند تحول بنیادین آموزش‌وپرورش بر تربیت دانش‌آموزان برای رسیدن به حیات طیبه تأکید شده که رسیدن به حیات طیبه از مسیر تفکر و روحیه جهادی و انقلابی می‌گذرد.

 

مدیرکل آموزش‌وپرورش به موفقیت‌های آموزش‌وپرورش اشاره کرد و گفت: پرداخت قریب به ۶۴ میلیارد تومان وام مرابحه به فرهنگیان برای اولین‌بار، کسب رتبه سوم کشوری در توسعه رشته‌های فنی و حرفه‌ای و کاردانش، برنامه‌های خلاقانه در دهه فجر و اجرای برنامه قطار انقلاب در ۴۴ مدرسه برای اولین‌بار، برگزاری کارگاه‌های متعدد آموزشی مؤلفین کتب تدریس، برگزاری همایش بوم‌رنگ و معلمان تربیت‌بدنی با حضور اساتید برجسته کشوری، کسب چندین مدال طلا و مقام در مسابقات علمی و ورزشی، برنامه‌ریزی برای حضور فعال دانش‌آموزان در دهه فجر، راهپیمایی ۲۲ بهمن و تشیع شهدا و رشد صددرصدی در رشته ریاضی بخشی از توفیقات آموزش‌وپرورش استان در سال تحصیلی جاری است.

 
 

وی  با بیان اینکه رویکرد تحولی در آموزش‌وپرورش در دولت سیزدهم آغاز شده است گفت: ما در آموزش‌وپرورش به‌عنوان سربازان و پاسداران عرصه تعلیم‌وتربیت در دفاع از آرمان‌ها و ارزش‌های انقلاب اسلامی از هیچ تلاشی دریغ نخواهیم کرد.

 

در  پایان این جلسه که معاونین آموزش‌وپرورش استان کهگیلویه و بویراحمد و رؤسای بسیج فرهنگیان و دانش‌آموزی سپاه فتح استان حضور داشتند با اهدا لوح سپاس از سردار حمید خرم‌دل فرمانده سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد تجلیل شد.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.