گروه: اخبار استان خبر: 224422 / تاریخ انتشار : 1401/11/24 ساعت : 15:59
عکس نوشته

سد بزرگ کوثر، رهاورد انقلاب برای جنوب کشور/ جنگل‌های بلوط گناوه گچساران مورد هجمه بی‌رحمانه +تصاویر

صبح زاگرس در این قسمت از عکس نوشته های خود به مورد هجمه قرار گرفتن بلوط های منطقه گناوه لری شهرستان گچساران و قلع و قم این درختان اختصاص داده شده است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع‌رسانی صبح زاگرس، سد بزرگ کوثر، رهاورد انقلاب برای جنوب کشور، جنگل‌های بلوط گناوه گچساران مورد هجمه بی‌رحمانه، حکم قضایی و حذف از شبکه مصرف، مجازات کشتار غیرمجاز دام در استان، فرصت دوباره زندگی از سوی برادرزاده‌ها به‌جای قصاص عمو و اعتراف رئیس شورای شهر دهدشت به انتخاب اشتباه شهردار ازجمله فتونیوز های صبح زاگرس است.

 


سد کوثر در کهگیلویه و بویراحمد ۵۸۰ میلیون مترمکعب گنجایش دارد که نقش مهمی در تأمین آب آشامیدنی، کشاورزی و صنعت پنج استان کشوردارد.
خبر عکس نوشته بالا را اینجا بخوانید
 

اهالی روستا می گویند:این روزها که درکوه‌های گناوه لری پای می‌گذاریم آشکارا آهنگ شوم و بدفرجام اره‌برقی را می شنویم و بی‌توجهی مسئولین هم موجب شده که عده زیادی به قاچاق هیزم روی بیاورند.
خبر عکس نوشته بالا را اینجا بخوانید
 
 
جلال داور پناه با اشاره به اینکه "نیکویی زاده" شهردار سابق دهدشت یکسری برنامه‌هایی در ابتدا به شورا ارائه داده که هیچ‌کدام را عملی و اجرایی نکرد گفت: انتخاب وی آبان ماه سال ۱۴۰۰ بوده و به مدت ۶ ماه نتوانست تأییدیه و حکم انتصاب خود را بگیرد.
خبر عکس نوشته بالا را اینجا بخوانید
 

مدیرکل دامپزشکی کهگیلویه و بویراحمدگفت: اگر افرادی خارج از شبکه، اقدام به کشتار غیرمجاز داشته باشند با حکم قضایی از شبکه مصرف خارج می‌شوند.
خبر عکس نوشته بالا را اینجا بخوانید
 

با بخشش اولیای دم، قاتلی که در یک‌قدمی دار مجازات قرار داشت فرصت دوباره زندگی پیدا کرد تا در این عفو شیرین برادرزاده‌ها ناجی عموی قاتل شوند.
خبر عکس نوشته بالا را اینجا بخوانید
 
انتهای پیام

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.