گروه: اخبار استان خبر: 224221 / تاریخ انتشار : 1401/11/18 ساعت : 14:08

پایانی بر انتظار 10 سال مردم بهمئی

پروژه بزرگ بیمارستان بهمئی با ۶ هزار مترمربع زیربنا و بالغ‌بر ۱۲۵ میلیارد تومان هزینه مطالبه عمومی مردم این شهرستان بوده و می‌تواند فصل جدیدی را در بهداشت و درمان منطقه رقم بزند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس؛ عملیات احداث بیمارستان شهرستان بهمئی اسفند 93 در زمینی به مساحت 23 هزار مترمربع و با زیربنای 4 هزار مترمربع و اعتبار اولیه 150 میلیارد ریالی آغاز شد.

در دولت‌های یازدهم و دوازدهم به‌صورت مستمر مسئولان وقت دانشگاه علوم پزشکی یاسوج و مسئولان شهرستان بارها وعده افتتاح این پروژه را دادند اما هیچ‌یک از آن وعده‌ها رنگ واقعیت به خود نگرفت.

باروی کار آمدن دولت سیزدهم و با سفر رئیس‌جمهور دولت مردمی به کهگیلویه و بویراحمد در مهرماه امسال و اعزام وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کشور به‌عنوان نماینده ویژه دولت در شهرستان بهمئی، در پایان سفر 20 میلیارد تومان برای این پروژه مصوب شد.

مردم شهرستان بهمئی به خاطر مسافت زیاد این شهرستان با شهرهای هم‌جوار، کمبود بیمارستان، هزینه‌های سنگین درمانی، خطرات بی‌شمار تصادفات جاده‌ای و نیز سختی پذیرش در مراکز درمانی استان‌های هم‌جوار، سال‌های متعددی بوده که به خاطر نبود بیمارستان در این شهرستان با مشکلات زیادی دست‌وپنجه نرم می‌کنند.

براین اساس نیز بیمارستان 32 تختخوابی سردار شهید قاسم سلیمانی بهمئی قرار است طی روزهای آینده به بهره‌برداری برسد. بیمارستانی که مجهز به آخرین و به‌روزترین دستگاه‌های سونوگرافی، رادیولوژی، تجهیزات رفاهی و… بوده و در نوع خود یکی از بهترین بیمارستان‌های استان است.

ادامه نیز ویدئویی از معرفی کامل این بیمارستان را شاهد باشید.

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.