گروه: اخبار استان خبر: 224212 / تاریخ انتشار : 1401/11/18 ساعت : 15:52
در گفتگو با صبح زاگرس مطرح شد:

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی نمادی قدرتمند در سطح جهان است

عضو شورای شهر یاسوج گفت: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی نمادی قدرتمند در سطح جهان است و این قدرت خار چشم دشمنان انقلاب اسلامی و مجلس اروپا شده است.

فرشید احمدی کیش در گفتگو با پایگاه تحلیل و اطلاع‌رسانی صبح زاگرس با محکوم کردن اقدام مجلس اروپا برای قرار دادن سپاه در لیست گروه‌های تروریستی گفت: اقدام مجلس اروپا، اقدامی خصمانه، خلاف قانون، خلاف اخلاق، انسانیت و انصاف است.

 

عضو شورای شهر یاسوج به فرمایش امام خمینی (ره) در خصوص سپاه پرداخت و گفت: امام خمینی (ره) فرمود: «اگر سپاه نبود کشور هم نبود» زیرا  سپاه یکی از ارکان نظام جمهوری اسلامی در داخل و خارج از کشور است و از حیثیت، امنیت و عزت مردم ایران و حتی کشورهای مختلف دنیا دفاع می‌کند.

 

وی به حمایت سپاه از  فعالیت‌های بشردوستانه در حوزه تأمین امنیت پرداخت و ادامه داد: نقش سپاه در شکست داعش و از بین بردن  تهدیدی که این گروهک تروریستی در مناطق مختلف دنیا حتی در اروپا ایجاد کرده بود، آشکار و واضح است.

 

احمدی کیش در پایان گفت: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی نمادی قدرتمند در سطح جهان است و این  قدرت خار چشم دشمنان انقلاب اسلامی و مجلس اروپا شده است، هرچند اقدامات از پیش شکست‌خورده آن‌ها خللی در اراده سپاه پاسداران  نخواهد داشت.

انتهای پیام/

 

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.