گروه: اخبار استان خبر: 224165 / تاریخ انتشار : 1401/11/16 ساعت : 15:16
استاندار کهگیلویه و بویراحمد مطرح کرد:

ملت ایران همه سپاهی هستند/ به شهدای انقلاب اسلامی افتخار می‌کنیم

استاندار کهگیلویه و بویراحمد با تاکید بر اینکه همه ملت ایران سپاهی هستند گفت: دشمن بداند اگر قرار است سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تروریستی اعلام شود باید همه ملت تروریست اعلام شوند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس  علی احمدزاده در مراسم تشییع شهیدمدافع امنیت شهید جاودانیان در یاسوج گفت:  شنیدم که دشمن برای زدن زیرساخت‌های اصلی ما و زدن ستون خیمه انقلاب اسلامی  در توطئه و نبرد است.

 

وی با اشاره به اینکه درست است که  جنگ هشت‌ساله با  حکومت بعثی عراق تمام شد اما جنگ با دشمنان و استکبار جهانی  هنوز تمام نشده است‌ افزود: اخیراً شنیدیم دشمن طرحی برای ضربه زدن به یکی از ستون‌های انقلاب اسلامی یعنی سپاه پاسداران در حال اجرا دارد اما دشمنان خوب بدانند که با ما نیروهای مسلح خود یک عهدنامه داریم برای دفاع از انقلاب اسلامی و در هیچ شرایطی از این اصول عقب‌نشینی نخواهیم کرد.

 

استاندار کهگیلویه و بویراحمد ابراز داشت: زمان کوتاهی از به  شهادت رساند نیروهای انتظامی و همچنین از تروریستی اعلام کردن سپاه پاسداران نگذشته است اما ما پا پس نخواهیم کشید اینجا جمع شدیم که بگوییم ما عقب‌نشینی نخواهیم کرد.

 

وی در ادامه گفت: دشمن بداند اگر قرار است سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تروریستی اعلام شود باید همه ملت تروریست اعلام شوند.

 

نماینده ارشد دولت در استان افزود: ما تروریست نیستیم، تروریست کسانی هستند که زنان و کودکان را در کشورهای منطقه به خاک و خون می‌کشند.

 

وی بابیان اینکه جبهه مقاومت خواب راحت را از تروریست‌های واقعی خواهند گرفت و مطمئن باشند ما هم وارد فاز مقابله با آن‌ها خواهیم شد تأکید کرد: اگر قرار است دشمن با سپاه پاسداران بجنگند همه ملت ایران وارد جنگ و مقابله با مستکبرین خواهیم شد.

 

احمدزاده بابیان اینکه انقلاب ما بدون سپاه پاسداران  هیچ ارزشی ندارد، سپاهی که در مرزها در دمایی زیر صفر از مرزهای کشور در مقابله با گروه‌های تروریستی و تکفیری دفاع می‌کند گفت: به وجود این شهدای گران‌قدر افتخار می‌کنیم و از خداوند می‌خواهیم که همه دشمنان را سر جای خود بنشاند.

 

استاندار کهگیلویه و بویراحمد در پایان گفت: ما موظف هستیم راه توحید را ادامه بدهیم و انقلاب را به صاحب اصلی خود بسپاریم.

 

انتهای پیام/

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.