گروه: اخبار استان خبر: 224141 / تاریخ انتشار : 1401/11/15 ساعت : 12:25
هاشمی مهر در گفتگو با صبح زاگرس:

سپاه پاسداران مانع از دستیابی اروپایی ها به اهداف استعماری و استکباری است

معاون سیاسی و امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: نگرانی اروپایی‌ها از سپاه پاسداران این است که این نهاد مانع از دستیابی آن‌ها به اهداف استعماری و استکباری است.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد پایگاه تحلیل و اطلاع‌رسانی صبح زاگرس در پاسخ به چرایی اقدام پارلمان اروپا علیه سپاه پاسداران گفت: اروپایی‌ها می‌خواهند ضربه‌هایی که از ما خوردند را جبران کنند و این‌که نتوانستند در مقابل جمهوری اسلامی خواسته‌های خود را عملی کنند.

 

جواد هاشمی مهر ادامه داد: نگرانی که دارند این است که تنها نهادی که مانع از اجرای تصمیمات خودشان  در جمهوری اسلامی می‌دانند سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است چراکه در حوزه‌های نظامی، فرهنگی، اجتماعی ورود کرده و از تمامیت ارضی کشور دفاع می‌کند به همین خاطر برای ان ها قابل‌تحمل نیست.

 

وی افزود: از طرف دیگر گردانندگان اصلی این کار منافقین بودند کسانی که دستشان به خون 17 هزار شهید آغشته است و امروز در کشورهای اروپایی به یک پایگاه تبدیل‌شده‌اند.

 

هاشمی مهر ادامه داد: اروپایی‌ها خودشان تروریست پرور هستند همان‌طور که داعش را به وجود آوردند و همه تروریست‌های کشورهای اروپایی به منطقه غرب آسیا آمدند و ایجاد ناامنی کردند.

 

معاون استاندار کهگیلویه و بویراحمد در پایان تأکید کرد: نگرانی اروپایی‌ها از سپاه پاسداران این است که این نهاد مانع از دستیابی آن‌ها به اهداف استعماری و استکباری است.

 

انتهای پیام/

 

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.