گروه: اخبار استان خبر: 224122 / تاریخ انتشار : 1401/11/14 ساعت : 15:26
در سخنرانی پیش از خطبه های نماز جمعه یاسوج مطرح شد:

تعداد ۱۷۴ پروژه عمرانی و اقتصادی در بویراحمد کلنگ زنی و بهره برداری می شود

فرماندار بویراحمد گفت: در دهه فجر امسال۱۷۴ پروژه عمرانی و طرح اقتصادی در بویراحمد به بهره برداری می رسد و کلنگ زنی خواهد شد، عمده پروژه ها در حوزه زیرساخت است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس فرماندار شهرستان بویراحمد در سخنرانی های پیش از خطبه های نماز جمعه شهر یاسوج با تبریک ایام الله دهه فجر انقلاب اسلامی و گرامی داشت یاد و نام امام و شهدای انقلاب اسلامی گفت: فرا رسیدن ولادت امام علی (ع) و روز مرد، را گرامی می داریم و ایام مبارک رجب، ایام اعتکاف و میلاد حضرت امیر و ایام الله دهه فجر را تبریک عرض میکنم.

 

شهرام مهدوی مطلق با بیان اینکه یاد و نام شهدای انقلاب اسلامی، شهدای دفاع مقدس، شهدای مدافع سلامت را گرامی می داریم و آروزی سلامتی و طول عمر با عزت برای رهبر انقلاب داریم، گفت: این ایام به دهه ای اشاره ای می کند که جهان را تحت تاثیر خود قرار داد.


وی با اشاره به اینکه تا قبل از ۵۷ بهمن، ایران زیر چکمه های کرکرس ها و ظلم پایمال شده، بود، گفت: تا قبل از بهمن ۵۷ ایران قافله ای به تاراج رفته بود و امام آمد ذلت ایران را به عزت اسلام تبدیل کرد.


فرماندار بویراحمد با بیان اینکه امام موازنه قدرت را در منطقه و جهان بر هم زد، گفت: امام آمد و سیلی اسلام را بر صورت کفر نواخت، دولت انقلابی با همه محدودیت ها و با مشارکت مردم برای حل مسائل در تلاش است.


مهدوی با بیان اینکه در سطح شهرستان بویراحمد با بررسی مشکلات درصدد حل آنها هستیم، ادامه داد: در دهه فجر امسال ۱۷۴ پروژه عمرانی و طرح اقتصادی به بهره برداری می رسد و کلنگ زنی خواهد شد، عمده پروژه ها در حوزه زیرساخت است.


فرماندار بویراحمد ترمیم زیرساخت ها را برای توسعه خدمات ضرورتی دانست، و افزود: حل مشکلات و توسعه زیرساخت ها شعارهای پوپولیستی نیست بلکه برنامه برای حل مشکلات وجود دارد.


این مسئول با بیان اینکه ۱۳۶ پروژه عمرانی افتتاح و ۳۲ پروژه کلنگ زنی و مابقی پروژه ها را تکمیلی خواهیم داشت، گفت: مسئله آب شرب، بهره برداری از تصویه خانه آب شرب یاسوج، مرحله دوم اصلاح شبکه آب، مرحله آب رسانی به روستاها با همکاری بسیج سازندگی سپاه فتح، تکمیل مخزن ۵ هزار مکعبی مادوان، توسعه شبکه گاز در سپیدار و دشت روم و تنگ تامردای و شبکه لوداب، توسعه و شروع عملیات اجرایی زیرساخت های فناوری اطلاعات با ۴۰ پروژه، ۲۱ پروژه آموزشی و افزایش ۵۰ کلاس درس، تبدیل شبکه سیمی به کابل برق، ۶ ورزشگاه و چمن در لوداب، کبگیان، کلنگ زنی و شروع کار پل سریز مهمترین خدمات دولت و مسئولان در شهرستان بویراحمد است.


وی در پایان گفت: مجموع اشتغال زایی طرح های عمرانی ۲۵۰ نفر خواهد بود.

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.