گروه: اخبار استان خبر: 224096 / تاریخ انتشار : 1401/11/13 ساعت : 14:52

کشف ۴۰۰ لیتر نفت سفید خارج از شبکه توزیع در کهگیلویه

فرمانده انتظامی شهرستان کهگیلویه از کشف ۴۰۰ لیتر نفت سفید و ۴۰ کیسه کودشیمیایی خارج از شبکه توزیع در این شهرستان خبر داد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس فرمانده انتظامی شهرستان کهگیلویه در جمع خبرنگاران از کشف ۴۰ کیسه کود شیمیایی قاچاق از یک دستگاه خودروی وانت سایپا در این شهرستان خبر داد و گفت:  ماموران پاسگاه انتظامی فیلگاه این شهرستان حین کنترل خودروهای عبوری محور دهدشت-بهبهان به یک دستگاه خودروی وانت سایپا مشکوک شدند و آن را متوقف کردند. 

 

 موسوی با اشاره به اینکه  ماموران در بازرسی از خودروی مذکور کیسه‌های کود شیمیایی قاچاق کشف و ضبط کردند افزود: کارشناسان ارزش تقریبی کالاهای کشف شده را صد میلیون ریال اعلام کردند و در این راستا یک نفر متهم دستگیر و پس از تشکیل پرونده به مرجع قضایی معرفی و خود را نیز به پارکینگ منتقل شد.

 

وی در ادامه به کشف ۴۰۰ لیتر نفت سفید خارج از شبکه توزیع در کهگیلویه اشاره و تصریح کرد:  در پی کسب خبری مبنی بر اینکه افرادی سودجو اقدام به جابجایی نفت سفید خارج از شبکه توزیع در برخی از روستاهای شهرستان می‌کنند موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران پاسگاه انتظامی فیلگاه این شهرستان قرار گرفت. 

 

 موسوی  خاطرنشان کرد: ماموران پس از هماهنگی با مقام قضایی یک دستگاه خودروی وانت نیسان حامل سوخت خارج از شبکه توزیع را شناسایی و ضبط کردند. که در این عملیا یک متهم  دستگیر و پس از تشکیل پرونده مقدماتی برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضایی معرفی و خود را نیز به پارکینگ منتقل شد. 

 

 فرمانده انتظامی شهرستان کهگیلویه با اشاره به اینکه در این راستا راننده خودرو دستگیر و خودرو نیز به پارکینگ منتقل شد،  با تاکید بر عزم پلیس در برخورد با قاچاق و سوخت و فرآورده‌های نفتی گفت:  شهروندان در صورت اطلاع از فعالیت قاچاقچیان سوخت مراتب را از طریق تلفن ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

 

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.