گروه: اخبار استان خبر: 224047 / تاریخ انتشار : 1401/11/11 ساعت : 12:48
عکس نوشته

زخم کاری بر پیکر گردشگری پایتخت طبیعت ایران/خَرس مادران برای زمین سفت و کلنگ‌های بی‌خاصیت درسیلاب کلوار+تصاویر

صبح زاگرس در این قسمت از عکس نوشته های خود به ماجرای دردناک و غم انگیر سیلاب کلوار و درد و رنج پدران و مادران این سرزمین اختصاص داده شده است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس،زخم کاری بر پیکر گردشگری پایتخت طبیعت ایران،خَرس مادران برای زمین سفت و کلنگ‌های بی‌خاصیت درسیلاب کلوار،روز شلوغ غرفه کهگیلویه و بویراحمد در رویداد سراسری تولید محتوای دیجیتال بسیج ،داستان تکراری قطع آب در شهر یاسوج ومعضلی تکراری به نام ترافیک یاسوج از جمله فتونیوز های صبح زاگرس است.

 
 تله‌کابین معروف شهر یاسوج که قرار بود در یک دوره ٣‌ساله به بهره‌برداری برسد، بعد از گذشت یک دهه همچنان به دلیل برخی پروسه‌های اداری و سنگ‌اندازی‌های موجود نیمه‌کاره رهاشده است.
 
خبر عکس نوشته بالا را اینجا بخوانید
 
 
 سیلاب کلوار محروم در کهگیلویه و بویراحمد به نظر می‌رسد تنها اعتبارش زمین سفت، کلنگ‌های بی‌خاصیت و مویه‌های زنان می‌باشد، زنانی که خَرس امانشان را بریده و مرگ فرزند بخت و اقبالشان شده است.
 
خبر عکس نوشته بالا را اینجا بخوانید
 
 

معضل ادامه دار قطعی آب در پر آب ترین رشهر جنوب کشور در سرمای زمستان هم بر مردم پایتخت طبیعت ایران چیره شده و این شهر را در وضعیتی بغرنج قرار داده است.

خبر عکس نوشته بالا را اینجا بخوانید
 
 
 ترافیک یاسوج یکی از معضلات شهری است که هرروز بزرگ‌تر می‌شود و مسئولان هیچ فکری برای این ترافیک گره‌خورده نمی‌کنند و یا اصلاً برنامه برای آینده‌نگری آن ندارند.

خبر عکس نوشته بالا را اینجا بخوانید

 
 
 دومین روز از مرحله نهایی رویداد سراسری تولید محتوای دیجیتال بسیج با حضور ۳۲ استان کشور در حال برگزاری است تا غرفه کهگیلویه و بویراحمد روز شلوغی از بازدید مسئولان را تجربه کند.

 

خبر عکس نوشته بالا را اینجا بخوانید

انتهای پیام

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.