گروه: اخبار استان خبر: 224039 / تاریخ انتشار : 1401/11/11 ساعت : 10:39

مدیر کانون بسیج رسانه شهرستان کهگیلویه معرفی شد+عکس

در آئینی با حضور مسئول ستاد تخصصی اقشار بسیج در سپاه فتح، مدیر سازمان بسیج رسانه استان مدیر کانون بسیج رسانه شهرستان کهگیلویه معرفی شد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به مناسبت ایام‌الله دهه فجر مدیر کانون بسیج رسانه شهرستان‌ کهگیلویه در آیینی با مسئول حضور  ستاد تخصصی اقشار بسیج در سپاه فتح، مدیر سازمان بسیج رسانه استان، فرمانده ناحیه کهگیلویه، و جمعی از اصحاب رسانه منصوب و معرفی شد.

 

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج کهگیلویه در این آیین بابیان اینکه امیدآفرینی در جامعه به‌عنوان یکی از رسالت‌های اصحاب رسانه است و باید در این راه دستاوردهای انقلاب اسلامی برای مردم تبیین شود گفت:امروز دشمن از همه‌ی سازوکارها برای سیاه نمایی این‌همه بالندگی استفاده می‌کند و ما باید نقشه‌های شوم آنان را نقش بر آب سازیم و در این جنگ نرم، رسانه‌ها در خط مقدم هستند.

 

علی‌اصغر پور بهشت با اشاره به علل فرهنگی در فتنه اخیر افزود: وقتی جنگ نرم بر ما  وارد می‌شود و دشمن از بستر رسانه‌ها استفاده کرده و روی آن سرمایه‌گذاری می‌کند و دفاع در این عرصه هم باید در بستر رسانه صورت بگیرد.

 

مسئول ستاد تخصصی اقشار بسیج سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد نیز با اشاره به اینکه باید مراقب بود و باید آگاهی سازی در جامعه جلوی موج‌سواری‌های دشمن را گرفت گفت: تبیین دستاوردهای انقلاب اسلامی در ایام‌الله امری ضروری بوده و باید برای نسل امروز بیان شود و واقع گذشته و حال برای این نسل بازگو شود تا به آگاهی برسند.

 

مدیر سازمان بسیج رسانه کهگیلویه و بویراحمد نیز  وظیفه سازمان بسیج رسانه را هم‌افزایی، هماهنگی و جبهه کردن اصحاب رسانه دانست و گفت: یکی از اهداف اصلی بسیج رسانه اقدام در حوزه جهاد تبیین است که این امر نیازمند یک کار جهادی است.

 

فخرالدین رضایی از جذب، سازمان‌دهی، ساماندهی و کارآمد سازی اصحاب رسانه را از وظایف این سازمان نام برد و افزود: اکنون کانون بسیج رسانه در کهگیلویه راه‌اندازی شد و انتظار است اصحاب رسانه در این مجموعه در کنار هم در راستای اهداف انقلاب اسلامی به فعالیت پردازند.​​​

 

گفتنی است؛ سجاد محمدیان به پیشنهاد فرمانده ناحیه مقاومت بسیج کهگیلویه  و در حکمی که به امضای سردار سرتیپ دوم پاسدار حمید خرم‌دل فرمانده سپاه فتح استان به مدت سه سال به‌عنوان مدیر کانون بسیج شهرستان کهگیلویه عهده‌دار مسئولیت شد. و دفاتر بسیج رسانه شهرستان‌های لنده، چرام و بهمئی نیز به‌عنوان عضو کانون بسیج رسانه شهرستان کهگیلویه فعالیت می‌کنند.

 

---
---
---
---
---
---
---
---
---
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.