گروه: اخبار استان خبر: 223975 / تاریخ انتشار : 1401/11/8 ساعت : 18:49
فرمانده سپاه فتح مطرح کرد:

مظلوم ترین زنان دنیا اروپایی هستند/حقوق بشرغرب بزرگترین دروغ از زمان خلقت انسان است

فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به اینکه حقوق بشر غرب بزرگ‌ترین دروغ است گفت: برخی از برنامه‌ریزی دشمن در فضای مجازی صورت می‌گیرد و ضروری است در این فضا قدرتمند شویم.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس آئین اختتامیه چهارمین رویداد تولید محتوای بسیج در کهگیلویه و بویراحمد با حضور مسئولان و فعالان فضای مجازی برگزار شد.

 

سرتیپ دوم پاسدار حمید خرم‌دل در این آئین با اشاره به اینکه حجم عملیات روانی و تبلیغاتی سیاست‌های جهانی را تحت تأثیر قرار داده است گفت: تبلیغات دشمن به‌گونه‌ای شده که باورپذیری آن برای مردم زیاد شده و این به دلیل دوری از واقعیت‌ها بوده که عدم شناخت سواد رسانه‌ای باعث شده تا تبلیغات سوء دشمن پذیرفته شود.

 

فرمانده سپاه فتح در ادامه افزود: دشمن تمرکزش را علیه نظام قرار داده درصورتی‌که خادمان مردم در سپاه پاسداران تنها و تنها به فکر خدمت به مردم و تأمین امنیت مردم است.

 

وی با اشاره به اینکه بزرگ‌ترین دروغ‌ها از زمان خلقت بشریت بحث‌های حقوق بشری غرب است گفت: غرب تلاش می‌کند ذهن جوانان و مردم را در فضای مجازی تحت تأثیر قرار دهد تا هدایت‌کننده افکار باشد.

 

خرم‌دل گفت: قدرتمند شدن در ۲ حوزه حقیقی و مجازی باید صورت گیرد و نباید از فضای مجازی غافل شویم.

 

وی بابیان اینکه ممکن است نتوانیم با حرف زدن منظورمان را برسانیم اما با یک کلیپ چنددقیقه‌ای در فضای مجازی که امروز به فضایی حقیقی تبدیل‌شده است حرفمان را به کرسی بنشانیم.

 

سردار خرم‌دل با اشاره به اینکه  برخی از برنامه‌ریزی دشمن در فضای مجازی صورت می‌گیرد و ضروری است در این فضا قدرتمند شویم گفت: غرب فقط زبان زور و تهدید را می‌فهمد، بنابراین باید قدرت داشته باشیم تا اجازه استعمار را به آن‌ها ندهیم.

 

فرمانده سپاه فتح با تأکید بر اینکه نباید از فرصت‌ها در فضای مجازی غافل شد ابراز داشت: باید در عرصه مجازی قدرتمند شویم چراکه دنیای غرب دنیای تهدید و زور است و در این فضا قدرت‌نمایی می‌کنند.

 

این فرمانده نظامی اذعان داشت: مظلوم‌ترین زنان در دنیا زنان اروپایی هستند و پناهی ندارند و به‌عنوان یک کالا برای استفاده هستند و حقوق آن‌ها پایمال می‌شود.

 

خرم‌دل با تأکید بر اینکه باید مدافع حقوق زنان غرب باشیم و اجازه تظلم به این قشر را ندهیم اذعان داشت: زنان در ایران اسلامی از کار، شغل و احترام خاصی برخوردار هستند، دین، قوانین، حاکمیت، مردم و خانواده‌ همه حامی زنان ایران هستند.

 

انتهای پیام

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.