گروه: اخبار استان خبر: 213867 / تاریخ انتشار : 1401/11/3 ساعت : 19:25
در گفت و گو با صبح زاگرس مطرح شد:

تأکید فرمانده انتظامی کهگیلویه ‌‌و بویراحمد بر ادامه طرح ارتقاء امنیت اجتماعی

فرمانده انتظامی استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: ارتقای امنیت اجتماعی در راستای خدمت به مردم اجرا می‌شود و برای حفظ امنیت مردم استان با کسی تعارف نداریم.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع‌رسانی صبح زاگرس طرح ارتقای امنیت اجتماعی، به‌منظور پیگیری مطالبات مردمی در حوزه  ایجاد نظم و امنیت در مناطق مختلف کشور برگزار شد، این طرح در استان کهگیلویه و بویراحمد در ماه‌های گذشته تا امروز در جریان است تا با تلاش‌های صورت گرفته، استان کهگیلویه و بویراحمد همچنان در رتبه‌های برتر شاخصه‌های نظم و امنیت باشد.

 

فرمانده انتظامی استان کهگیلویه و بویراحمد در گفتگو با صبح زاگرس در خصوص آخرین وضعیت اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی در استان گفت: استان کهگیلویه و بویراحمد دارای وضعیت مناسب در شاخصه‌های امنیتی است و به نسبت دیگر استان‌ها از متوسط کشوری مطلوب‌تر است.

 

سردار مصطفایی بابیان اینکه بخش عمده‌ای از امنیت مرهون مشارکت و همکاری مردم با نیروهای تأمین امنیت است، گفت: طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در راستای خدمت به مردم اجرا می‌شود، و برای حفظ امنیت مردم استان با کسی تعارف نداریم.

 

وی بابیان اینکه در ماه‌های منتهی به پایان سال اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی ادامه دارد، گفت: اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی همچون گذشته و تا ماه‌های پایانی سال ادامه خواهد داشت و اجرای آن در سراسر استان دنبال می‌شود.

 

مصطفایی در پایان به مناسبت‌های ایام‌الله دهه فجر پرداخت و افزود: در راستای وظایف همگانی برای گرامیداشت ایام‌الله دهه فجر، و همچون گذشته برنامه‌های مختلفی توسط مجموعه انتظامی استان کهگیلویه و بویراحمد برای  خدمت به مردم اجرا خواهد شد.

 

انتهای پیام/

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.