گروه: اخبار استان خبر: 213856 / تاریخ انتشار : 1401/11/3 ساعت : 18:41

مدیرعامل جدید شرکت آب و فاضلاب استان کهگیلویه و بویراحمد معرفی شد

مدیرعامل جدید شرکت آب و فاضلاب استان کهگیلویه و بویراحمد طی مراسمی داخلی و با حضور کارکنان این شرکت ظهر امروز دوشنبه سوم بهمن ماه ۱۴۰۱ معرفی شد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل از روابط عمومی آبفا کهگیلویه و بویراحمد؛«امید صالحی»، مدیرعامل جدید شرکت آب و فاضلاب استان کهگیلویه و بویراحمد در این مراسم ضمن قدردانی از وزارت نیرو، شرکت مهندسی و استاندار و مجمع نمایندگان استان گفت: مدیریت یعنی خلاقیت، شیوه مدیریت افراد مختلف بدون شک تفاوت‌های با یکدیگر دارد، شاید بخشی از مشکلات  امروز این شرکت، ناشی از سبک خاص و عاطفه‌ای مهندس برخه (مدیر قبلی) بوده که امروز ما را با کمبود درآمد و مشکلات مالی روبرو کرده است.

وی افزود: من هرجایی شروع کردم با یک بحران روبرو بودم، در شهرستان «چرام» زمانی کار را به عهده گرفتم که هشت ماه حقوق معوق در آنجا بود بعدازآن در گچساران بحث هدفمندی یارانه‌ها مطرح بود و اینکه بخشی از درآمدها برای نخستین بار باید در این محل هزینه می‌شد اما خوشبختانه هرجایی بودم در پایان چالش‌ها مرتفع و به‌صورت قابل قبولی مدیریت را تحویل دادم که این مسئله در سایه برنامه‌ریزی، سازماندهی، حمایت و همراهی همکاران گرامی محقق شده است.

صالحی اظهار کرد: از همین امروز جلسات متعددی با همه مدیران ستادی و شهرستانی خواهم داشت تا با برنامه‌ریزی بتوانیم بحران‌ها را با سازماندهی از میان برداریم.

مدیرعامل جدید شرکت آب و فاضلاب استان کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به بخشی از اولویت‌های خود خاطرنشان کرد: من با هیچ‌کس تعارف ندارام، تقویت کمیته انضباط کار برایم مهم است، اولین برنامه هدفمند من مدیریت مجموعه بر اساس قواعد و قوانین است و غیرازاین هم چیزی از همکاران محترم نمی‌خواهم.

صالحی تصریح کرد: ما شرکتی داریم که حاصل دسترنج همه همکاران گرامی است، ایراد و اشکالی باشد باید همه در کنار هم و با حساسیت به دنبال مرتفع کردن آن باشیم.

وی با اشاره به حضور و همکاری بدون قرارداد برخی افراد در آب فا، ادامه داد: باید وضعیت شرکت را از این نابسامانی‌ها خاتمه و نجات داد.

مدیرعامل جدید شرکت آب و فاضلاب استان کهگیلویه و بویراحمد عنوان کرد: در حوزه پروژه‌های عمرانی ایراداتی هست، در منطقه‌ای هفت ماه از نصب شبکه‌ها می‌گذرد اما انشعاب مردم وصل نشده است، باید پیگیری شود.

صالحی بابیان اینکه آمده‌ام کارکنم، در همه حوزه‌ها کارکردم، نیامدم سیاسی‌کار کنم، تأکید کرد: آمده‌ام استعدادهای بدون استفاده را شکوفا کنم. ما در معرض قضاوت مردم هستیم و هر کاری کنیم ثبت در کارنامه خودمان می‌شود پس خواهش و خواسته‌ام از همه همکاران و پیش‌تر خودم، کار، کار و کار برای مردم است.

در پایان این مراسم که با حضور کارمندان شرکت آب و فاضلاب استان برگزار شد، امید صالحی به‌عنوان مدیرعامل جدید شرکت آب و فاضلاب استان کهگیلویه و بویراحمد منصوب و از زحمات اسفندیار برخه مدیرعامل قبلی تقدیر شد.

انتهای پیام

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.