گروه: اخبار استان خبر: 213771 / تاریخ انتشار : 1401/10/29 ساعت : 14:03

رقابت علمی و پراسترس بیش از سه هزار دواطلب کنکور در کهگیلویه+تصاویر و فیلم

اولین مرحله از کنکور سراسری ۱۴۰۲ در شهرستان کهگیلویه همزمان با سراسر کشور با شرکت داوطلبان گروه علوم تجربی برگزار شد.‌

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس کنکور امسال متفاوت‌تر از تمامی سال‌ها است و مسئولان امر یکی از اهداف برگزاری سالی ۲ بار کنکور را کاهش استرس داوطلبان و خانواده‌ها عنوان کرده‌اند.

 

محمد جمالی آرند معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد در بازدید از روند برگزاری کنکور در دهدشت با اشاره به اینکه در سراسر استان کهگیلویه و بویراحمد بیش از ۱۷ هزار و ۷۰۰ دواطلب به رقابت می پردازند در گفتگو با خبرنگار صبح زاگرس گفت:  ازمون در نهایت صحت و سلامتی برگزار شده و هیچگونه گزاری از تخلفات یا نقصی در روند کنکور در سطح استان نشده است.

 

فریدون فاطمی زاده مدیر آموزش و پرورش شهرستان کهگیلویه نیز در خصوص اولین کنکور زمستانی با اشاره به اینکه سه هزار و ۵۲۰ داوطلب در پنج گروه آزمایشی در ۲ نوبت صبح و عصر پنج‌شنبه و جمعه به رقابت می پردازند گفت: نوبت اول آزمون سراسری امروز در ۷حوزه امتحانی آغاز شد که داوطلبان گروه آزمایشی علوم تجربی صبح امروز رقابت خود را آغاز و در این گروه هزار و ۹۶۸ داوطلب دختر و پسر  کهگیلویه‌ای با یکدیگر به رقابت پرداختند.

 

وی با بیان اینکه آزمون گروه زبان‌های خارجی نیز بعد از ظهر امروز با ۱۳۱ داوطلب در یک حوزه امتحانی برگزار می‌شود افزود: آزمون گروه های علوم انسانی،ریاضی و هنر فردا با حضور هزار و ۴۲۱ داوطلب در ۶ حوزه برگزار می شود.

 

فاطمی زاده ضمن تشکر از کلیه عوامل برگزاری کنکور نوبت اول، روند اجرای آزمون کنکور سراسری در شهرستان کهگیلویه را مطلوب عنوان کرد.

 

گفتنی است؛ نوبت اول آزمون سراسری سال ۱۴۰۲ صبح و بعدازظهر پنجشنبه و جمعه ۲۹ و ۳۰ دی سال ۱۴۰۱ برگزار می‌شود. ثبت‌نام نوبت دوم از ۱۵ تا ۲۱ فروردین سال ۱۴۰۲ انجام و آزمون نوبت دوم صبح و بعدازظهر ۱۴ و ۱۵ تیر سال ۱۴۰۲ برگزار خواهد شد. نتایج نوبت اول آزمون سراسری سال ۱۴۰۲، اسفند ۱۴۰۱ اعلام خواهد شد و انتخاب رشته و پذیرش نیز مرداد ۱۴۰۲ انجام می‌شود.

 

---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.