گروه: اخبار استان خبر: 213656 / تاریخ انتشار : 1401/10/26 ساعت : 10:55
در گفت و گو با صبح زاگرس مطرح شد:

نهاده‌های دامی با قیمت آزاد به فروش می رسد

مدیر کل امور عشایر کهگیلویه وبویراحمد گفت: ۵ ماه است که قیمت نهاده‌های دامی، با نرخ آزاد به فروش می رسد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس تعدادی از مخاطبان این پایگاه خبری با بیان اینکه در دو سال گذشته  حواله‌های کنسانتره دریافت کرده‌اند، اما تعاونی‌ها فروش کنسانتره را با قیمت آزاد انجام می‌دهند، اذعان کردند: حدود دو سال است که هزینه برای دریافت کنستانتره با قیمت دولتی پرداخته ایم، اما به ما اعلام می شود، با قیمت آزاد کنستانتره خریداری کنید.

 

این افراد اضافه کردند: ما عشایر هزینه دریافت کنسانتره با قیمت دولتی پرداخته‌ایم، اما شرط خرید خرید کنسانتره با نرح آزاد است، و بعد از مراجعات مختلف باید جو با قیمت هر کیلو ۱۵ هزار تومان خریداری شود.

 

فضل‌الله آذرفر در گفت و گو با صبح زاگرس گفت: با آزاد شدن قیمت نهاده‌ها، حواله هایی به متقاضیان داده شد تا ظرف مدت کوتاهی به تعاونی‌ها مراجعه کرده و نهاده با قیمت دولتی دریافت کنند، اما طبق قانون اعلام شد، باید نهاده با قیمت آزاد به فروش برسد.

 

مدیر کل امور عشایر کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه نهاده‌ها و کنسانتره حدود ۵ ماه است با قیمت آزاد به فروش می رسد، گفت: افرادی که  قبل از آزاد شدن نهاده‌ها، حواله دریافت کردند طبق قانون دولت، باید با قیمت آزاد نهاده خریداری کنند، زیرا قیمت نهاده‌ها با نرخ آزاد به فروش می‌رسد.

 

آذرفر با بیان اینکه خریداری کنسانتره طبق اعلام دولت با قیمت آزاد انجام می شود، گفت: با مراجعه به  تعاونی‌های خصوصی افرادی که حواله دارند می توانند کنسانتره با قیمت آزاد خریداری کنند، یا درصورت عدم تمایل برای خرید، می توانند پول خود را دریافت کنند.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.