گروه: اخبار استان خبر: 213607 / تاریخ انتشار : 1401/10/24 ساعت : 16:38
در گفت و گو با صبح زاگرس مطرح شد:

کهگیلویه و بویراحمدی‌ها خسارت نوسانات برق دریافت نمی‌کنند!

مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق استان کهگلیویه وبویراحمد گفت: در قرار داد جدید شرکت نیرو برق موضوع پرداخت خسارات پیش بینی نشده است زیرا در وزارت نیرو برای این موضوع تصمیم گیری نشده است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس بارش برف در کهگیلویه وبویراحمد سبب خاموشی‌های ناگهانی در استان شد و این خاموشی در نقاط مختلف مشاهده شد.

 

این خاموشی‌ها، علاوه بر محروم کردن شهروندان از روشنایی، سبب وارد آوردن برخی خسارات‌ها به وسایل برقی شهروندان شد.

 

در سالیان گذشته شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد از طریق بیمه، خسارات‌های احتمالی را مورد بررسی قرار می داد و در شرایط حاضر که قطعی ناگهانی برق سبب مشکلاتی برای شهروندان شد، برای بار دیگر موضوع پرداخت خسارت‌های احتمالی مطرح شد.

 

مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد در گفت و گو با صبح زاگرس، گفت:  در سال های  گذشته مشترکین بیمه حوادث داشتند و این بیمه شامل پرداخت خسارت به وسایل آسیب دیده از نوسانات برق در منازل بود.

 

جمال معتمدی زاده به قرار داد جدید شرکت برق برای موضوعات پرداخت خسارت پرداخت، و گفت: در قرار دادجدید موضوع بیمه ای حذف شده است و راهکاری برای این موضوع پیش بینی نشده است.

 

وی تصریح کرد:  پرداخت خسارات نوسانات برق در حوزه وزارت نیرو تصمیم گیری می شود و در شرایط حاضر حذف شده است و  در استان راهکاری برای آن وجود ندارد.

 

معتمدی زاده به پیگیری برای پرداخت خسارات نوسانات برق پرداخت، و تاکید کرد: موضوع پرداخت خسارت نوسانات برق پیگیری می شود و اگر نتیجه مثبتی دریافت شد، اطلاع رسانی خواهد شد.


انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.