گروه: اخبار استان خبر: 213490 / تاریخ انتشار : 1401/10/19 ساعت : 17:14
امام‌جمعه دهدشت:

ضربه موشکی سپاه بر عین‌الاسد آغازی بر پایان اشغالگری آمریکا در منطقه بود

وحدانی فر: حمله به عین‌الاسد ضربه محکم به حیثیت و خلاص بر پیکر نیمه‌جان آمریکای جنایتکار بود و موجب شکسته شدن هیمنه پوشالی این کشور در دنیا شد‌.

امام‌جمعه دهدشت در خصوص سالگرد موشک‌باران عین‌الاسد توسط سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در گفتگو با پایگاه تحلیل و اطلاع‌رسانی صبح زاگرس در پاسخ به سؤال چرا این اتفاق در جهان بی‌نظیر بود، گفت: حمله به عین‌الاسد ضربه محکم به حیثیت آمریکا وارد کرد. حمله موشکی به این پایگاه، سیلی محکم و تیر خلاص بر پیکر نیمه‌جان آمریکای جنایتکار بود و موجب شکسته شدن هیمنه پوشالی آمریکا در دنیا شد‌.

حجت‌الاسلام علی وحدانی فر افزود: این اقدام جایگاه ایران را نه‌تنها در منطقه بلکه در دنیا بالا برد و این ضربه موشکی سپاه آغازی بر پایان اشغالگری آمریکا در منطقه بود.

وی در پاسخ به سؤال چرا آمریکا علی‌رغم تهدید، جرات پاسخ مجدد نداشت، تصریح کرد: برای پاسخ ندادن آمریکا دلایل مختلفی وجود دارد اولین دلیل این است که در مسئله شهادت سردار سلیمانی موج مودت چه در داخل و چه در سایر کشور‌های ایجاد کرد.

وحدانی فر بیان کرد: آمریکایی‌ها این احتمال را می‌دادند در صورت حمله به ایران، به‌سوی جنگ پیش خواهد رفت و قدرت نظامی فوق‌العاده ایران موجب هزینه‌های سنگین برای آن‌ها خواهد شد و موفقیتی کسب نمی‌کرد و می‌دانست اگر بخواهد پاسخی دهد همه منافعش چه در حوزه خلیج‌فارس و حتی همه پایگاه‌های منطقه‌ای‌اش درخطر خواهد بود.

این استاد اخلاق در پاسخ به سؤال چرا آمریکا‌ها خسارات و تلفات عین‌الاسد را مخفی کردند خاطرنشان کرد: کار رسانه‌های آمریکایی مخفی‌کاری است و باوجود همه سانسور‌ها، اما رئیس‌جمهور وقت آمریکا مجبور شد کشته‌های این حمله را از یازده‌تا پنجاه نفر با ضربه‌مغزی اعلام کند.

مصاحبه با حجت‌الاسلام وحدانی فر امام‌جمعه دهدشت، در زیر بشنوید.

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.