گروه: اخبار استان خبر: 213405 / تاریخ انتشار : 1401/10/16 ساعت : 13:58

برای "حاج قاسم "درکهگیلویه و بویراحمد+ تصاویر

تبیین حقیقت انقلاب اسلامی و مکتب حاج قاسم در آستانه سومین سالگرد شهادت سردار سلیمانی توسط عوامل رسانه صبح زاگرس از ابتدای دی‌ماه آغاز شد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس ازآنجایی‌که امروز مشکل دشمنان دیگر انقلاب نیست و آنان ایران و ایرانی را هدف قرار داده‌اند، جهاد تبیین مهم‌ترین رسالت اهالی فرهنگ و رسانه در عرصه کنونی است و باید در مقابل آفت رسانه‌ای دشمن ایستادگی کرد تا تهدیدی برای نسل ایرانی نباشد.

 

تبیین حقیقت انقلاب اسلامی و مکتب حاج قاسم در آستانه سومین سالگرد شهادت سردار سلیمانی توسط عوامل رسانه صبح زاگرس از ابتدای دی‌ماه آغاز شد تا فرصتی برای محقق شدن صدور فرهنگ و تمدن ایران و اسلام  و رسالت رسانه‌ای این رسانه مردمی در کهگیلویه و بویراحمد باشد.

-

دشمن به این نقشه راه‌دست یافته که در مقابل جمهوری اسلامی ایران سکوهای موشکی هرگز پاسخگو نبوده بنابراین ترور، اغتشاش و فعال شدن سکوهای رسانه‌ای را در دستور کار قرار داده تا از این طریق نفوذ جمهوری اسلامی ایران در منطقه و حکومت بر مردم را عملی کند و اگر درنبردی شکست خوردیم قطعاً به دلیل عدم توجه به رسانه بوده است.

 

تبیین ارزش‌های انقلابی و جهادی و صدور گفتمان و تفکر انقلاب اسلامی نیازمند مهره‌های تأثیرگذار است که این رسالت بر دوش رسانه قرار دارد و صبح زاگرس در راستای جهاد تبیین و معرفی الگوی مکتب حاج قاسم از ابتدای دی‌ماه تولید رسانه‌ای خود را در بخش‌های مختلف در دستور کار قرارداد و با تولید بیش از یک‌صد خبر، یادداشت، گزارش و گفتگو با مردم،مسئولان، سیاسیون، نمایندگان مجلس، هنرمندان و ورزشکاران تلاش کرد تا در این راه قدم مثبت و اثرگذاری را بردارد.

 

تصاویر زیر بخش از اخبار منتشر شده توسط رسانه صبح زاگرس در کهگیلویه و بویراحمد است.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
انتهای پیام/

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.