گروه: اخبار استان خبر: 213370 / تاریخ انتشار : 1401/10/14 ساعت : 16:04

حاج قاسم عاقبت بخیری را در گرو رابطه قلبی با ولایت می دانست

خواندن وصیت نامه حاج قاسم حجت را بر همگان تمام کرده است چرا که سردار سلیمانی عاقبت بخیری را در گرو رابطه قلبی با ولایت می‌دانست.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس حکیم، مظلوم، خیمه رسول الله، تنها نجات امت این‌ها مفاهیمی است که یک قهرمان پس از شش دهه زندگی در سخت ترین شرایط در والفجر ۸، کربلای ۴ و کربلای ۵، از  بیروت، بعلبک، ریف دمشق، البوکمال حلب تا صنعا و عزه در زندگی خود درک کرده است.

---

شهید سلیمانی در همه جبهه های دفاع مقدس هشت ساله ایران، ۹ ساله سوریه، ۶ ساله یمن،  ۶ ساله عراق، ۳۳ روزه حزب‌الله لبنان، ۵۱ روزه، ۲۲ روزه و ۸ روزه، ۶ و  یک روزه غزه نقش هدایتگر ولایت را دیده است.

 

سردار سلیمانی تمام تلاش خود را می‌کند که دست ما را در دست ولایت بگذارد. شهید سلیمانی پشتیبانی از ولایت فقیه را برابر با حفظ کشور می داند و بر همین اساس از علما و اندیشمندان می خواهد برای جلوگیری از آسیب دیدن انقلاب و بازگشت به گذشته با ولایت فقیه همراه باشند.

   ---

حاج قاسم در وصیت نامه اش می نوسد، من  حضرت آیت الله العظمی خامنه‌ای را خیلی مظلوم و تنها میبینم او نیازمند همراهی و کمک شماست و شما حضرات  با بیانتان و دیدارهایتان و حمایتتهایتانبا ایشان می بایست جامعه را جهت  دهید. اگر این انقلاب آسیب دید و حتی بازگشت به زبان شاه ملعون هم نخواهد بود بلکه سعی استکبار و الحادگری محض و انحراف عمیق غیرقابل بازگشت خواهد بود.

 

حاج قاسم که عمر پر برکتش را در دفاع از حرم اهل بیت(ع) و جهاد در راه خدا گذرانید همواره ولایت فقیه را دارای نقشی بی بدیل در حفظ اسلام و همه شعائر و اماکن اسلامی می‌دانست و می‌گفت:  اگر نظام مبتنی بر ولایت فقیه آسیب ببیند حرمین در مکه و مدینه و در قدس و الخلیل  از بین میروند. و بر این اساس می‌توان گفت اهمیت ولایت فقیه در اندیشه و سیره شهید سلیمانی. به اندازه حفط اسلام است.

 

 سردار سلیمانی بسیاری از رهبران، شاهان و روسای جمهور کشورهای مختلف را از نزدیک دیده بود و برای همین نمی‌توانستم قبول کند که حتی رهبر انقلاب با امپراطور مقایسه شود؛

« اگر کسی بگوید ولایت مثل چیزی که در جاهای دیگر بلاتشبیه، امپراطورها در جاهای دیگر داریم، در کشورها یک چیز سنتی داریم  و یک چیز منفک و جداگانه است او اصلا نظامی و نظریه نظام اسلامی را نشناخته است.»

 

همین شناخت او موجب می‌شد که همواره در فکر صدور این اندیشه بنیادین، به سراسر جهان باشد.  او به دنبال شکل گیری یک حرکت عظیم در جهان، برای تبیین سیره امام راحل بود تا با صدور انقلاب به همه جهان، مردم به سمت ایجاد تمدن اسلامی حرکت کنند.

 

 ماموریت حاج قاسم در جبهه مقاومت برای مقابله با تروریسم تکفیری، از مهمترین ماموریت های انقلاب بود. اما با همه خودش همه مشکلات را به جان می خرید و برای تحقق اراده فرمانده معظم کل قوا تا پای جان وسط میدان بود. سردار سلیمانی برای هماهنگی ها در ایران و سوریه با مشکلات بسیاری مواجه بود و به گفته همرزمانش اما هرگز این موارد را به دفتر رهبری ارجاع نمی‌داد و هنگامی که از وی سوال می شد چرا مشکلات را گزارش نکردید که برای شما مسیر را هموار کنیم در جواب میگفت نمی‌خواهم بار اضافه روی دوش رهبری باشم.شهید سلیمانی تمام سختی ها را به جان می خرید تا باری را از روی دوش مولا و مقتدای اش بردارد.

 

---

راز عاقبت بخیری حاج قاسم سلیمانی قطعا  رابطه دلی و قلبی شهید سلیمانی با حکیم انقلاب اسلامی و محبوبیت این شهید نشان از ارادت ویژه، مردم برای کسی دارد که در راستای عاقبت به خیری آنها مردانه تا آخرین لحظه با همه شیاطین و عناصر تکفیری جنگیده است. 

این قهرمان صلح جهان برای عاقبت بخیری یک توصیه ویژه هم بیان می‌کند

 برادران، رزمنده‌ها، یادگاران جنگ یکی از شئون عاقبت بخیری نسبت شما با جمهوری اسلامی به انقلاب. والله والله والله از مهمترین شئون عاقبت بخیری این است. والله والله والله از مهمترین شئون عاقبت بخیری رابطه قلبی و دلی و حقیقی ما با این حکیمی است که امروز سکان این انقلاب را  به دست گرفته است در قیامت خواهیم دید مهمترین محور محاسبه این است.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.