گروه: اخبار استان خبر: 213324 / تاریخ انتشار : 1401/10/13 ساعت : 17:35
رئیس کمیسیون امور داخلی مجلس در گفتگو با صبح زاگرس:

مسئولان از شهید سلیمانی الگو بگیرند

جوکار گفت: اگر دیدگاه‌های شهید سلیمانی توسط مسئولان دنبال شود قطعا بسیاری از مشکلات کشور حل خواهد شد.

 رئیس کمیسیون امور داخلی مجلس یازدهم در  گفت‌وگو باپایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس با اشاره به سومین سالگرد شهادت شهید سلیمانی گفت:  شهید سلیمانی اعتقاد داشت که نظام جمهوری اسلامی حرم است و حفظ حرم هم واجب. سردار همواره تبعیت کامل از ولایت داشت و خود را سرباز ولایت می دانست.

 

محمدصالح جوکار با اشاره به اینکه شهید سلیمانی دارای شخصیتی چند بعدی است افزود:  سردار سلیمانی در میدان عمل فرمانده ای بود که  همیشه در صف مقدم نبرد با دشمنان قرار داشت و تنها به دستور اکتفا نمی کرد.

 

وی با اشاره به اینکه شهید سلیمانی در عین حال که در میدان نبرد قاطعانه در مقابل دشمن ایستاد در مقابل مردم خاضع و خاشع بود و با  با مردم با تواضع رفتار می‌کرد تصریح کرد: سردار سلیمانی همواره در خدمت به مردم در همه شرایط حاضر بوده و در هر کجا فریاد کمکی بلند می شد شهید سلیمانی در آنجا حضور می یافت.

 

 نماینده مردم یزد در خانه ملت با اشاره به اینکه شهید سلیمانی در عین حال که در میدان نبرد قاطعانه در مقابل دشمن ایستاد در مقابل مردم خاضع و خاشع بود و با تواضع با مردم رفتار می‌کرد خاطر نشان کرد:  مسئولان ما نیز باید از شهید سلیمانی آموخته و خود را خدمت گزار مردم بدانند.

 

وی تاکید کرد:این فرمانده بزرگ، آمریکا را در منطقه غرب آسیا ذلیل کرد و سیاست های آن ها را به بن بست کشاند، همواره خدمت گزار مردم بود و به آن نیز افتخار می کرد، اگر  دیدگاه‌های شهید سلیمانی توسط مسئولان دنبال شود قطعا بسیاری از مشکلات کشور حل خواهد شد.

 

جوکار عنوان کرد: شهیدسلیمانی در دفاع از مظلومان و کمک رسانی به نیازمندان فرقی بین مسلمان و غیرمسلمان قائل نمی‌شد و تمام توان خود را صرف کمک به مظلومان و محرومان از هر زبان، نزاد، قوم و ادیانی می‌کرد.

 

وی با تاکید بر اینکه شخصیت چند بعدی حاج قاسم از ویژگی شخصیتی ممتاز و کم نظیر ساخته بود گفت: توجه سردار سلیمانی به مردم موجب شده بود که مردم نیز از هر قشر و گروهی دوستدار او باشند و در واقع این مردم داری رمز فتح قلوب آحاد مختلف مردم توسط شهید سلیمانی بود.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.