گروه: اخبار استان خبر: 213277 / تاریخ انتشار : 1401/10/13 ساعت : 13:15
درگفت و گو با صبح زاگرس مطرح شد:

ایمان و اعتماد به جوانان مهمترین شاخصه حاج قاسم سلیمانی بود

بازیکن سابق لیگ برترفوتبال ایران گفت:یکی از خصوصیات بازر و روشن حاج قاسم سلیمانی ایمان و زهد و پارسایی ایشان در کنار اعتمادی بود که به جوانان در همه عرصه ها داشت.

سلمان شهبازی در گفت وگو با خبرنگار پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس باگرامیداشت سالروز شهادت حاج قاسم سلیمانی گفت: آنچه که باعث راز ماندگاری و محبوبیت بیش از پیش حاج قاسم سلیمانی شد همین مردم داری و زهد و تقوای ایشان بود.

 

بازیکن سابق لیگ برتر کشور تاکیدکرد: جوان گرایی در مسکل حاج قاسم به عنوان یک حرکت توامان با پیشرفت بود و این را در جبهه مقاومت به عینه دیدیم و موفقیت های بزرگی نیز به دست آمد.

 

شهبازی خاطرنشان کرد: حاج قاسم سلیمانی در نزد دوستان به عنوان یک انسان وارسته بود و در نزد دشمنان به فرمانده سایه ها معروف بود و این برای یک شخصی که خود را سرباز این ملت رهبری می نامید شاخصه کمی نیست.

 

وی گفت: حاج قاسم سلیمانی در حقیقت مرد میدان بود و در همه عرصه ها و لحظه ها در کنارمردم و خودش و زندگی اش را برای تامین امنیت فراگیر مافداکرد و تا عزیزمردم ایران و همه مسلمان جهان شود.

 

بازیکن سابق شهرداری باسوج گفت: شهید حاج قاسم سلیمانی یکی از شخصیت های بزرگ تاریخ ایران است که حضور مفید و موثر ایشان در دوران دفاع مقدس در کنار سایر رزمندگان مجاهدت های بسیاری برای لشکر41ثارالله و جبهه های حق علیه باطل داشته است.

 

وی افزود:پس جنگ دست ازتلاش برای حفظ امنیت ایران برنداشت به همین دلیل یاد او همیشه در ذهن مردم ایران از پیر و جوان یا هر عقیده ای زنده خواهد ماند.

 

بازیکن سابق شاهین بوشهر تاکیدکرد: شهید سلیمانی انسانی وارسته بود که به دنبال پست و مقام های دنیوی نبود، متاسفانه این روزها مردم کشورمان از لحاظ اقتصادی در شرایط خوبی به سر نمی برند مسئولین که در راس مملکت می باشند باید بدانند که شهید سلیمانی و امثال این شهید جهت اسایش و امنیت پا به عرصه جهاد گذاشت و جان خود را تقدیم کشورمان کردندحال  وظیفه آنان تامین رفاه این مردم عزیز است.

 

وی در پایان گفت: امیدوارم کشورمان در سایه امنیت وآرامش این شرایط سخت اقتصادی را پشت سربگذارد و دورانی بسیار خوبی برای هم وطنانمان را آرزومندم.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.