گروه: اخبار استان خبر: 213274 / تاریخ انتشار : 1401/10/12 ساعت : 18:16
نماینده خانه ملت در گفتگو با صبح زاگرس:

شهید سلیمانی مردم را در داخل کشور خط کشی نمی کرد

عنابستانی گفت: شهید سلیمانی مردم را در داخل کشور خط‌کشی نمی‌کرد و مانند همه قهرمانان ملی بیش از آنکه در معرض خطر دشمنان بیرونی ملت باشد در معرض حسودی به ظاهر دوستان داخلی بود.

دبیر اول کمیسیون تدوین آیین‌نامه داخلی مجلس در گفت‌وگوپایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس  با اشاره به اینکه سردار سلیمانی قهرمان ملی تاریخ معاصر ایران است گفت: شهید سلیمانی در مسیر انجام کارهای خود همیشه هدف والا و مقدس داشت، نماد جدی حمایت از مظلومان در منطقه و جهان است و هیچ وقت از اهداف خود دست نکشید و در همین راه نیز به شهادت رسید.

 

عنابستانی با تاکید بر اینکه  شهید سلیمانی مردم را در داخل کشور خط‌کشی نمی‌کرد، افزود: سلیمانی مانند همه قهرمانان ملی بیش از آنکه در معرض خطر دشمنان بیرونی ملت باشد در معرض حسودی به ظاهر دوستان داخلی بود.

 

نماینده مردم جغتای، جوین و سبزوار در خانه ملت تصریح کرد: شهید سلیمانی همیشه به افق دور دست فکر می کند وی همیشه اهداف بزرگ را مدنظر داشت و در رسیدن به آنها شبانه روزی مجاهدت و جان‌فشانی می کرد.

 

عنابستانی با اشاره به اینکه یکی از اهداف نظام سلطه ناکارآمد جلوه دادن جمهوری اسلامی ایران است گفت: شهید سلیمانی توانسته مجموعه جنگ‌های نرم و سخت در جبهه مقاومت را به پیروزی برساند و ما نیز به تبعیت از این شهید نباید در مقابل دشمنان ملت کوتاه بیاییم و عقب نشینی کنیم چرا که اگر در مقابل دشمنان قسم خورده این ملت کوتاه بیاییم ضربات بزرگ و جبران ناپذیری مانند فقدان انسان بزرگی چون سردار سلیمانی را خواهیم خورد.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.