گروه: اخبار استان خبر: 213250 / تاریخ انتشار : 1401/10/10 ساعت : 15:47
فرماندار کهگیلویه در گفتگو باصبح زاگرس؛

ولایتمداری و بصیرت مردم باعث خاموش شدن فتنه ها شد

موسوی گفت: دشمنان داخلی ، خارجی با کمک بوق‌های استکباری علیه ملت ایران در جنگ شتاختی و ترکیبی فتنه ها انجام که ولایتمداری و بصیرت این مردم سبب خاموش شدن فتنه دشمنان شده است.

 فرماندار کهگیلویه در گفتگو با  پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی و ملت سرافراز ایران در طول بیش از ۴۰ سال گذشته، فراز و نشیب‌های متعددی را پشت سر گذاشته است، گفت: مردم با وحدت کلمه و چنگ زدن به «حبل‌الله المتین» مسیر پرفروغ و عزت‌آفرین خود را استمرار بخشیدند.

 

 عبدالعزیز موسوی افزود: رفوزه شدگان جریان فتنه ۸۸، کسانی بودند که از خط ولایت جدا شدند. این‌ها کسانی بودند که نتوانستند تحلیلشان، رفتارشان و گفتارشان را منطبق با تحلیل رهبر معظم انقلاب درباره فتنه کنند و خودشان را در مسیر قانون نگه دارند.

 

 وی تصریح کرد: تشخیص حق و باطل در فتنه را کار اسانی نیست در سال ۸۸ معاندین، مخالفین، سلطنت طلبان با حمایت استکبار و در راس آمریکای جنایتکار عده ای در این مملکت شروع به فتنه ای کردند که بین مردم فاصله بیندازند.

 

این مقام مسئول با تاکید بر اینکه نداشتن شناخت کافی نسبت به ملت مسلمان ایران، سبب شده تا دشمنان این مرز و بوم همواره در تحلیل‌ها و برنامه‌ریزی‌های خود دچار اشتباه محاسباتی شوند، عنوان کرد: افراد ساده لوح  ۸ ماه   کشور را دچار فتنه و آشوب کردند و تمام خطوط نظام را زیر پا گذاشتند با رهنمودهای مقام معظم رهبری در روز تاریخی ۹دی ۸۸ بساط فتنه را جمع شد و حماسه ۹ دی  در تاریخ این مرز و بوم رقم  خورد.

 

موسوی ابراز داشت: در این برحه از زمان عده ای اینگونه می گویند که چرا ما ۹ دی را هر ساله تکرار می کنیم؟ باید انها بدانند فته ای بزرگ که قصد براندازی جمهوری اسلامی را داشت با عنایت خداوند و بصیرت مردم خاموش شد و جز با بصیرت  نمی توان فتنه‌گران را شناخت و سرجایشان نشاند.

 

وی ادامه داد: ماه‌های اخیر نیز دشمنان جنگی ترکیبی و شناختی را با همراهی و همکاری تبهکاران سیاسی، منافقین، تجزیه‌طلبان، سلطنت‌طلبان و همه دشمنان خارجی و با کمک بوق‌های استکباری علیه ملت ایران انجام دادند که باز هم ولایتمداری و بصیرت این مردم سبب خاموش شدن فتنه دشمنان شده است.

 

نماینده عالی دولت در شهرستان گفت:  مردم بصیر و انقلابی ایران با رهنمودهای رهبر معظم انقلاب، فتنه‌ها را در نطفه خفه می کننده، فتنه های بزرکتری در راه است و با رهبری حکیمانه امام خامنه ای ( مدظله) از این گردنه های سخت نیز عبور خواهیم کرد و این نظام و انقلاب را تحویل صاحب اصلی آن امام عصر (عج) خواهیم داد.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.