گروه: اخبار استان خبر: 213234 / تاریخ انتشار : 1401/10/10 ساعت : 11:35
عکس نوشته

رسانه گریزترین نمایندگان مجلس استان طی یک دهه اخیر کدامند؟/توضیحات شفاف و مفصل دادستان در خصوص آخرین جزئیات پرونده سرمایه گذار بهمئی +تصاویر

صبح زاگرس در این قسمت از عکس نوشته های خود به رسانه گریز ترین نمایندگان استان در طی یک دهه اخیر اختصاص داده شده است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس ،رسانه گریزترین نمایندگان مجلس استان طی یک دهه اخیر کدامند؟،توضیحات شفاف و مفصل دادستان در خصوص آخرین جزئیات پرونده سرمایه گذار بهمئی،مردم مراقب کلاهبرداری های فیشینگ در کهگیلویه و بویراحمد باشند ،غرب از جریان سازی آگاهانه و حقیقت یاب وحشت دارد و همکاری وزارت نیرو و محیط زیست برای رفع دغدغه زیست محیطی سد چمشیر  از جمله فتونیوز های صبح زاگرس است.


دادستان مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد توضیحات مفصلی در خصوص آخرین جزئیات و روند پرونده سرمایه گذار شهرستان بهمئی ارائه داد.
خبر عکس نوشته بالا را اینجا بخوانید
 

سرهنگ عمرانی فر گفت: مردم فریب برخی از پیام‌ها و آگهی‌های منتشر شده در فضای مجازی، کانال‌ها و گروه‌های شبکه‌های اجتماعی با وعده‌های مختلف را نخورند.
خبر عکس نوشته بالا را اینجا بخوانید
 

مجری طرح سد چمشیر گفت: با وجود اینکه همه مراحل قانونی مجوزهای محیط زیست در سد چمشیر انجام شد اما بار دیگر مرور مطالعات و بررسی‌ دقیق سد در دستور کار قرار گرفت.
خبر عکس نوشته بالا را اینجا بخوانید
 

در بین سه نماینده حاضر در مجلس شورای اسلامی وضعیت مناسبی را از حیث پاسخگویی به مطالبات رسانه ها شاهد نیستیم و این موضوع مختص به همه آنها می شود.
خبر عکس نوشته بالا را اینجا بخوانید
 

جوکار گفت: غرب از جریان سازی آگاهانه و حقیقت یاب وحشت دارد و رسانه های انقلابی همچنان ایجاد کننده جریان آگاهی و اطلاع رسانی در جامعه باشند.
خبر عکس نوشته بالا را اینجا بخوانید

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.