گروه: اخبار استان خبر: 213213 / تاریخ انتشار : 1401/10/9 ساعت : 09:27
رئیس کمیسیون امور داخلی مجلس یازدهم:

حماسه نهم دی؛ کشور را در برابر تهدیدات داخلی و خارجی دشمن بیمه کرد

جوکار گفت: در حماسه نهم دی ماه اطاعتی توأم با بصیرت و خودآگاهی و احساس مسئولیت از طرف مردم مومن و خداجو بود که انقلاب را از حوادث، خطرناک و تهدیدات داخلی و خارجی بیمه نمود.

 رئیس کمیسیون امور داخلی و شوراهای مجلس شورای اسلامی در گفتگو با صبح زاگرس با تبریک سالروز حماسه ۹دی و هفته بصیرت گفت: تاریخ انقلاب اسلامی مزین است به افتخارات بزرگی که بخش اعظم آن را مردم در تبعیت و اطاعت از امام خود برای حفظ ارزش های الهی خلق کردند.

 

محمدصالح جوکار با اشاره به اینکه حماسه نهم دی و حضور انقلابی آحاد ملت ولایتمدار ایران اسلامی نقطه عطفی در تاریخ انقلاب اسلامی و برگ زرین دیگری در تاریخ ملت بزرگ ایران اسلامی به شمار می رود افزود: حماسه نهم دی ماه اطاعتی توأم با بصیرت و خودآگاهی و احساس مسئولیت از طرف مردم مومن و خداجو بود که انقلاب را از حوادث خطرناک و تهدیدات داخلی و خارجی بیمه کرد.

 

وی با اشاره به اینکه مردم پای باورهای دینی و اصالت های ارزشی خود محکم ایستاده اند و برای حفظ نظام جمهوری اسلامی که از اوجب واجبات است جان خود را تقدیم می کنند تصریح کرد: این حماسه نماد عزت، استقلال و بصیرت مردمی بود که برای حفظ اصول و آرمان های انقلاب اسلامی به پا خاستند و ملت ایران این روز بزرگ را با عنوان روز بصیرت در تاریخ ماندگار کردند.

 

نماینده مردم یزد و اشکذر در خانه ملت ابراز کرد: روز نهم دی ماه، مردم ولایت مدار ایران اسلامی نشان دادند دشمنان خود را به خوبی می‌شناسند و هرگز فریب نیرنگ آن‌ها را نمی‌خورند و با بصیرتی که دارند هرگز راه خود را گم نخواهند کرد و پیوسته با مسیر ولایت هماهنگ هستند.

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.