گروه: اخبار استان خبر: 213197 / تاریخ انتشار : 1401/10/8 ساعت : 14:41
مسئول بسیج رسانه سپاه فتح در گفتگو با صبح زاگرس؛

اقدام کور رسانه ای و تحریم شکست خواهد خورد/جمهوری اسلامی صدای حقیقت است

مسئول بسیج رسانه سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد گفت: جمهوری اسلامی صدای حق و حقیقت را دارد و با یک اقدام رسانه ای کور سعی در خامش کردن این صدا دارند.

 فخرالدین رضایی در گفت و گو با پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس در خصوص اقدام اخیر امریکا در تحریم رسانه بسیج و چهره های رسانه ای گفت: غرب بر  آزادی بیان تاکید می کنند  و بیان می کنند   در جمهوری اسلامی آزادی بیان وجود ندارند و همواره  در پمپاژ های رسانه ای خودشان  به این موضوع تاکید دارند، اما اقدام آنها  سبب بر باد رفتن ادعای آزادی بیان و آبروی نداشته آنها می شود.

 
مسئول بسیج رسانه سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد به اثر گذاری رسانه ای در انقلاب اسلامی پرداخت و گفت: دشمنان انقلاب اسلامی می دانند جمهوری اسلامی صدای حق و حقیقت را دارد و با یک اقدام  رسانه ای کور  سعی در خاموش کردن این صدا دارند بنابراین آزادی بیان از نظر آنها موافقت با حرف و گفتمان آنها است  اما به صدای مخالف با تحریم و اجازه نشر داده نمی شود.
 
 
 
وی با بیان اینکه تحریم رسانه ای شکست خواهد خورد، ادامه داد: تحریم رسانه ها نشان دهنده اثرگذاری رسانه ای و موفقیت در مقابل بلندگوهای  چندصدمیلیون دلاری مدعیان آزادی بیان است و این تحریم شکست خواهد خورد و دلیلی بر حقانیت کشور ما است. 
 
 
وی تاکید کرد: این تحریم مسئولیت سنگین رسانه های انقلابی را نشان می دهد زیرا مسئولیت جهاد تبیین نیازمند تلاش، کار و  آموزش بیشتر و تکنیک های بهتر برای توسعه   کار رسانه ای  در حوزه جهاد تبیین است.
 
 
انتهای پیام/
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.