گروه: اخبار استان خبر: 212694 / تاریخ انتشار : 1401/9/17 ساعت : 11:04

شب گذشته در یاسوج چه خبر بود؟/ روایت یک شاهدعینی از اتفاق رخ داده در میدان آریوبرزن + فیلم

مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد که تا کنون از اغتشاشات به دور بوده شب گذشته با تحریک ضد انقلاب شاهد ناارامی هایی بود که محصول آن آتش سوزی مظلومانه خودروی شخصی شهروند یاسوجی بود.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس بر اساس اطلس جغرافیایی و اخبار مخابره شده از تاریخ 29 شهریور ماه امسال تا کنون کهگیلویه و بویراحمد در ردیف شهرهای با شدت ناچیز در حوادث اخیر کشور محسوب می شد و این موضوع برای ضد انقلاب و دشمنان نظام سنگینی می کرد تا تلاش هایی را برای فتنه انگیزی و آشوب در این استان امن با مردمی بصیر داشته باشند.

 

شب گذشته تعداد انگشت شماری از اوباش خیابانی و نیروهای ضد انقلاب در  منطقه اکبرآباد یاسوج با سردادن شعارهای ساختارشکنانه به سمت میدان آریوبرزن آمده و اقدام به سنگ پرانی و پرتاپ کوکتل مولوتوف کردند که محصول این بی نظمی آتش گرفتن خودروی شخصی یکی از شهروندان یاسوجی بود.

 

 یک شاهدعینی از اتفاق رخ داده در میدان آریوبرزن شهر یاسوج می گفت و ابراز داشت: هیچ صحنه ای دلسوز تر از آنچه امشب دیدم نبود، وقتی مردی را دیدم که بخاطر آتش گرفتن ماشینش می گفت؛ این خودرو همه سرمایه ام بود و گریه می کرد!
 
 

گفتنی است با کمک مردم و کپسول های آتش نشانی آتش این فتنه خاموش شد و وضعیت شهر به روال عادی برگشت.

 

انتهای پیام/

 
 
 
 
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.