گروه: اخبار استان خبر: 212661 / تاریخ انتشار : 1401/9/15 ساعت : 21:21

سید ناصر حسینی پور: در بسیاری از امور، نیازمند کمک اهالی رسانه هستیم

نماینده مردم گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه در بسیاری از امور، نیازمند کمک اهالی رسانه هستیم گفت: رسانه ها در باب برنامه هفتم توسعه پیشنهاد دهند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس جمعی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی با حضور در خبرگزاری فارس، ضمن دیدار با مدیرعامل و مدیران گروه‌های خبری، از زحمات خبرنگاران و مدیران این خبرگزاری تقدیر کردند.

 

سید ناصر حسینی پور،‌ نماینده مردم گچساران با ارائه پیشنهاداتی به حوزه رسانه اظهار داشت: شما به عنوان کنشگران و پرچمداران عرصه های مختلف سیاسی،‌ اقتصادی و اجتماعی می توانید از همین الان در باب برنامه هفتم توسعه به عنوان برنامه ای که به مدت 5 سال قرار است ریل مملکت را پیش ببرد، ورود کرده و پیشنهاد دهید.

 

 

وی در ادامه گفت: لایحه بودجه 1402 نیز موردی است که می توانید به آن ورود کرده و ما نمایندگان مجلس را کمک کنید. چرا که بسیاری از ما درگیر امورات نمایندگی هستیم و نیازمند کمک اهالی رسانه هستیم.

 

نماینده مردم گچساران با اشاره به چالش های فرهنگی کشور اظهار کرد: پیشنهاد می دهم تا یک چک لیست از چندصدایی ها در نهادهای فرهنگی کشور تهیه کنیم تا بتوانیم سهم هر یک را در قرارگاه واحد فرهنگی را مشخص کنیم. 

 

انتهای پیام/

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.