گروه: اخبار استان خبر: 212618 / تاریخ انتشار : 1401/9/14 ساعت : 15:10
گرامیداشت روزجهانی معلولین در لنده؛

تاکید امام جمعه لنده بر ضرورت مناسب سازی محیط ادارات برای معلولین+تصاویر

امام جمعه شهرستان لنده گفت: ساماندهی و مناسب سازی محیط ادارات برای تردد راحتر معلولین یکی از مسائل مهمی است که روسای ادارات و بانک ها باید به آن توجه کنند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس امروز و به همت آستان قدس رضوی و اداره بهزیستی شهرستان لنده مراسم گرامیداشت روز جهانی معلولین با حضور امام جمعه، رئیس دادگستری، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج لنده، اداره بهزیستی و تبلیغات اسلامی شهرستان لنده در مصلی نماز جمعه این شهر برگزارشد.

در ابتدای این مراسم رئیس اداره بهزیستی شهرستان لنده با ارائه گزارشی از آخرین روند خدمات رسانی بهزیستی گفت: بیش از 53مورد خدمت از سوی سازمان بهزیستی به شهروندان ارائه می شود.

رقیه دهقان گفت: با حمایت دولت امسال شاهد افزایش میزان مستمری مددجویان تحت حمایت اداره بهزیستی شهرستان بودیم که بخشی از مشکلات معلولین را رفع کرده است.

وی گفت: از حسن توجه مسئولان و روسای ادارات مختلف به خصوص بنیاد علوی نسبت به خدمات رسانی به جامعه معلولین قدردانی می کنیم.

در ادامه نیز امام جمعه شهرستان لنده گفت: توجه و خدمت به جامعه معلولین می تواند بارقه ای از امید را در دل این عزیزان زنده و پویا کند.

حجت الاسلام سید هدایت محمودی اصل گفت: ارائه خدمات توسط ادارات مختلف برای رفاه بیش از پیش معلولین یک وظیفه همگانی است.

وی افزود: ساماندهی و مناسب سازی محیط ادارات برای تردد راحتر معلولین یکی از مسائل مهمی است که روسای ادارات و بانک ها باید به آن توجه کنند.

در ادامه نیز رئیس دادگستری شهرستان  لنده و فرمانده ناحیه مقاومت بسیج این شهرستان نیز بر ضرورت خدمت رسانی بهتر و بیشتر به معلولان را خواستار شدند.

 

 

---
---
---
---
---
---
---
---
---

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.