گروه: اخبار استان خبر: 212592 / تاریخ انتشار : 1401/9/13 ساعت : 13:00
در مجمع عمومی بسیج شهرستان بویراحمد مطرح شد

تاکید بر استفاده از ظرفیت گروه‌های مختلف فکری برای برطرف کردن بحران‌ها

سردار مثنوی گفت: باید از ظرفیت گروه‌های مختلف فکری برای برطرف کردن بحران‌ها استفاده کرد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس گردهمایی مجمع عمومی بسیج شهرستان بویراحمد در سینما انقلاب شهر یاسوج برگزار شد.

جانشین فرمانده سپاه فتح استان در این مراسم گفت : باید از ظرفیت گروه‌های مختلف فکری برای برطرف کردن بحران‌ها استفاده کرد.

 سردار مثنوی با اشاره به جهاد تبیین گفت: امروز با شکست تحریم‌ها در بسیاری از حوزه‌ها خودکفا شدیم و برای حرکت در مسیر انقلاب نیاز به جهاد تبیین داریم.


وی با بیان اینکه امروز دشمن همه تاکتیک‌های خود برای مقابله با ایران اسلامی را به میدان مبارزه آورده است گفت: امروز دشمن به طور آشکار و با همه ترفند‌ها به میدان آمده و این نشان از شکست دشمن است.


جانشین فرمانده سپاه فتح استان با تاکید بر آرمان‌های انقلاب افزود: برای برون رفت از مشکلات باید نقشه راه داشته باشیم و با طرح و برنامه عمل کنیم. 

 

جانشن فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج بویراحمد نیز در این نشست با گرامیداشت یاد شهدای انقلاب، شهدای دفاع مقدس، شهدای مدافع امنیت و مدافع حرم و شهدای حوادث اخیر بیان کرد: بدون شک حضور در عرصه های مختلف انقلاب اعم از جنگ سخت، جنگ نرم و جنگ اقتصادی و امروز جنگ شناختی، برای همه ما یک فرض واجب است که بدون هیچگونه دلیل و بهانه ای باید در این صحنه ها حضور داشته باشیم.
 
سرهنگ ارجمند ادامه داد: هرکس در هر جایگاهی که قرار دارد باید در دفاع از انقلاب اسلامی حضور پیدا کند و قطعاً شما عزیزانی که امروز در این مجموعه حضور دارید حضورتان به معنی حاضر بودن در این جنگ است.
 
 
وی افزود: ایمان و انگیزه الهی و وحدت و یکپارچگی زیر علم ولایت این انقلاب را شکل داد و با همین عامل هم ان شاءالله  علم را به صاحب اصلی انقلاب از دست نائب برحقش تحویل خواهیم داد؛ دشمنان ما این را می‌دانند که انقلاب ما با سایر انقلاب های جهان متفاوت است روش اصلی انقلاب ما همان انگیزه و باور الهی و اعتقاد و وحدت کلمه و حضور در تمامی صحنه هاست.
 

رئیس مجمع بسیجیان شهرستان بویراحمد هم در این این گردهمایی گفت: ساختار و ماهیت مجمع بسیج شناسایی مشکلات مردم در هر زمینه‌ای و رفع این مشکلات است.


صالح پور افزود: مجمع بسیج با استفاده از نخبگان، اندیشه مندان، متخصصان و اهالی تفکر ، ظرفیت‌ها و فرصت‌ها را با هدف امیدآفرینی در جامعه شناسایی و طرح و ایده مناسب برای این ظرفیت‌ها را ارائه و تا حصول نتیجه پیگیری می‌کنند.


رئیس مجمع بسیجیان شهرستان بویراحمد اضافه کرد: مجمع بسیجیان ۶ کارگروه و یک هیئت اندیشه ورز دارد که در زمینه‌های مختلف فعالیت می‌کند.

 
در ادامه این نشست مسئولان سه کارگروه علمی و فناوری، اقتصادی و زنان و خانواده به تشریح طرح های خود پرداختند.
 
در پایان این مراسم بیانیه مجمع توسط جانشین ناحیه مقاومت بسیج بویراحمد قرائت شد و پس از آن از صاحبان طرح های برتر تجلیل به عمل آمد.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.