گروه: اخبار استان خبر: 212489 / تاریخ انتشار : 1401/9/8 ساعت : 20:42

مدرن سازی شهرهای کهگیلویه وبویراحمد با سیستم پایش تصویری/کدام شهر پیشگام در پایش تصویری است؟

راه اندازی و نصب سیستم های پایش تصویری سبب مدرن سازی و همچنین افزایش خدمات مطلوب تر به شهروندان می شود.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس تجهیز و توسعه امکانات شهری در مراکز شهری استان وابسته به مطالعات، ایده ها، برنامه ها و بهره گیری از نظرات کارشناسان است تا طعم شیرین خدمت و رفاه عمومی بر کام شهروندان  بنشیند و رضایتمندی آنها را به همراه داشته باشد.

 

در کنار خدمات مختلفی که توسط مدیران شهری در شهرها دنبال می شود، توجه به درنظرگرفتن امکانات جدید و مدرن که سبب کاهش هزینه های شهری و شهروندان و  از طرفی وسیله ای برای کسب درآمد باشد از دیگر موضوعاتی است که باید مورد توجه قرار گیرد.

 

در سالیان گذشته تا امروز توجه و نصب سیستم های پایش تصویری یکی از تجهیزات مهم و مورد نیاز شهرها است تا استفاده از این تجهیزات سبب کارآمدی بیشتر و مطولب تر در حوزه مدیریت شهری شود.

-


سیستم های پایش تصویری در حوزه ترافیک شهری و روان بودن ترددها در شهر و همچنین با ایجاد دید نظارتی در شهرها سبب امنیت بیشتر شهروندان  و  ارتقای سطح مدیریت مناطق شهری  در یک شهر و دیگر موضوعات کاربرد دارد.

این سیستم می تواند در شهرهای بزرگی که از مشکل ترافیک رنج می برد عوامل ایجاد کننده ترافیک را شناسایی و بررسی و با تصمیمات کارشناسی و فنی در جهت حل آن گام بردارد.

 
 

در شرایط حاضر سسیتم پایش تصویری در شهر یاسوج برای راه اندازی و نصب اماده واگذاری و مناقصه است و در شهر سی سخت عملیات نصب و راه اندازی آن شروع شده است و در دیگر شهرهای استان از سالیان گذشته تا امروز بر نصب و راه اندازی آن تاکید شده است.

 

شهردار شهر سی سخت در همین ارتباط در گفت و گو با صبح زاگرس در خصوص راه اندازی سیستم پایش تصویری در این شهر گفت:برای راه اندازی و نصب سیستم  پایش تصویری در شهر سی سخت  پیمانکار انتخاب شد،  فیبر نوری و تجهیزات خریداری شد. 

 
کیانوش صیادی به انجام کارهای فنی برای راه اندازی سیستم پایش تصویری پرداخت و ادامه داد:  دکل و همچنین دوربین  ها نصب شده است.
 
 
وی به برآورد مالی سیستم پایش تصویری در شهر سی سخت پرداخت و ادامه داد: حدود ۴ میلیارد تومان برآورد هزینه شده است تا پیشگام نصب و راه اندازی سیستم پایش تصویری در استان باشیم. 
 
 
شهردار سی سخت با تاکید بر اینکه نیازمند همکاری مخابرات برای تکمیل و راه اندازی سیستم پایش تصویری هستیم،  افزود: تمامی خریدها و تجهیزات خریداری شده است و فیبر نوری به مجاور دکل ها منتقل شده است و باید فیبرنوری توسط مخابرات  به دکل ها نصب شود تا شاهد  راه اندازی کامل سیستم پایش تصویری در شهر سی سخت باشیم.
 
انتهای پیام/
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.