گروه: اخبار استان خبر: 212402 / تاریخ انتشار : 1401/9/4 ساعت : 15:00
فرمانده سپاه ناحیه بویراحمد:

دشمنان آرزوی تضعیف انقلاب اسلامی را به گور می برند

سرهنگ انوری گفت: آرزوهای دشمن برای تضعیف انقلاب اسلامی با نقش آفرینی مردم و بسیجیان به گور خواهد رفت.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس فرمانده سپاه ناحیه بویراحمد در سخنرانی پیش از خطبه های نماز جمعه شهر یاسوج به مناسبت هفته بسیج با گرامی داشت یاد و نام شهدای انقلاب اسلامی و شهدای حادثه ترور و تبریک هفته بسیج، گفت: در زمانی که نظام اسلامی نهال نوپایی بود و دشمنان توطئه های مختلفی بر علیه انقلاب داشتند، بسیج سد دفاعی در برابر دشمن بود. 

 
سرهنگ انوری به راه اندازی جنگ بر علیه ملت ایران در سال ۵۹ و حمایت از صدام، اشاره کرد و ادامه داد: در جنگ تحمیلی بسیجیان و فرزندان ملت خوش درخشیدند، دفاع مقدس دوران افتخار است که به نبرد علوی و عاشورایی پرداختند و گفتمان مقاومت انقلاب اسلامی را نشان دادند. 
 
 
وی با بیان اینکه بعد از دفاع مقدس بسیج در همه عرصه ها ایفای نقش کرد، گفت: ساخت و ابادانی، جهادسازندگی و محرومیت زدایی، خنثی سازی توطئه ها و فتنه ها از جمله ایفای نقش های بسیج است. 
 
 
فرمانده سپاه ناحیه بویراحمد با بیان اینکه بسیج سرمایه عظیم ملت ایران اسلامی است، ادامه داد: بسیج در بزنگاه های اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی بسیج در خدمت نظام و انقلاب است. 
 
 
وی افزود : با گذشت ۴ دهه از انقلاب و عبور از جنگ سخت، جنگ نرم و جنگ نیمه سخت بسیج آثار خوبی داشته است، بسیج دارای روحیه مردمی و درصدد ایجاد روحیه اتحاد برای خدمت رسانی و رفع چالش ها داشته است و در این مسیرها خون های زیادی را تقدیم انقلاب کرده است. 
 
 
سرهنگ انوری گفت:بسیج در جنگ ترکیبی اخیر دشمن با نقش آفرینی و روشنگری های مختلف و تقدیم شهدای زیادی به انقلاب اسلامی گام برداشته است.
 
 
 
فرمانده سپاه ناحیه بویراحمد با تاکید بر اینکه با تفکر بسیجی و جهادی بر همه دسیسه ها و نقشه ها بر علیه انقلاب اسلامی عبور خواهیم کرد، عنوان داشت: آرزوهای دشمن برای تضعیف انقلاب اسلامی با نقش آفرینی مردم و بسیجیان به گور خواهد رفت.
 
 
وی با بیان اینکه بسیج در سبک زندگی اسلامی در راستای تحقق منویات رهبر انقلاب اسلامی برای ترویج زندگی ایرانی اسلامی گام برداشته است، گفت: ۲۶۲ نشست سبک زندگی ایرانی اسلامی داشته است و ۵۰ یادواره ایثار و شهادت، سازماندهی گروه های نقش آفرین فرهنگی با ۲۰ گروه، برگزاری تمامی مناسبت های ملی و مذهبی، برگزاری ۳۹۸  نشست بصیرتی و جهاد تبیین، ثبت درخواست ۲۰۰ نفر برای دریافت تسهیلات، ثبت درخواست برای دریافت اعتبار از صندوق های اعتباری، توزیع ۷۵ هزار بسته معیشتی، اهدای بسته های آموزشی و آزمایشگاهی با اعتبار ۷۵ میلیون تومان، تهیه جهیزیه، بازسازی ساختمان های مسکونی، پخت غذا برای مخرم، کمک به رسانی به عشایر و کارگاه های آموزشی برای زنان عشایر از جمله اقدامات است.
 
 
وی تاکید کرد: در ۵ آذر اجتماع بسیجیان با فرمایشات رهبر معظم انقلاب را خواهیم داشت.

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.