گروه: اخبار استان خبر: 212393 / تاریخ انتشار : 1401/9/3 ساعت : 15:27
شایان نادری؛

رویدادهای تولید و محتوای دیجیتال به بروز و ظهور استعدادها کمک می کند

مدیرکل ستاد اجرایی فرمان امام خمینی (ره) کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به اینکه حمایت از رویداد های استارت آپی یک تکلیف است گفت: این رویداد ها به بروز و ظهور استعداد ها کمک می کند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس شایان نادری در جریان بازدید از چهارمین دوره رویداد بزرگ تخصصی تولید محتوای بسیج استان کهگبلوبه و بویراحمد با اشاره به اینکه برگزاری چنین رویدادهایی از ضرورت های جامعه امروز است گفت: حمایت از چنین رویدادهایی یک تکلیف است.

 

وی با تاکید بر اینکه اجرای رویداد های تولید و محتوای دیجیتال در کهگیلویه و بویراحمد باعث ظهور و بروز استعداد های جوانان و نوجوانان بومی استان می شود افزود: دستگاه های مختلف باید با ایجاد چنین رویدادهایی به سمت فرهنگ  اشتغال و توسعه بروند و بابی می شود تا خدمات دهی نیز تسریع یابد.

 

مدیرکل ستاد اجرایی فرمان امام خمینی (ره) کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه فضای مجازی شمشیری دولبه است که باید از مزیت های آن بهترین بهره ها را ببریم گفت: برگزاری رویداد تولید محتوای دیجیتال بسیج، فرصتی ارزشمند جهت جذب ایده‌ها، کشف استعدادها و ساماندهی گروه‌های منسجم تولید محتوا در بستر فضای مجازی است.

 

وی توجه به ذائقه مخاطبان را در تولیدات دیجیتال ضروری و ابراز داشت: با ورود تخصصی به عرصه تولید محتوا قطعا می‌توانیم محتواهای تخصصی دیجیتال و رسانه ای تولید کنیم که در نتیجه رفتار مخاطبان نیز براساس آرمان‌ها و اهداف انقلاب اسلامی خواهد بود.

---
---
---

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.