گروه: اخبار استان خبر: 212341 / تاریخ انتشار : 1401/9/3 ساعت : 11:07

سردرگمی ترافیکی پشت چراغ های خاموش راهنمایی و رانندگی

عدم فعالیت چراغ راهنمایی در خیابان پاسداران شهر یاسوج سبب ادامه دار شدن ترافیک و همچنین مشکلات تردد برای شهروندان شهر یاسوج شده است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس امروزه با افزایش جعمیت و ترافیک شهری، چراغ های راهنمایی و رانندگی در هر شهر نقش اصلی و بسزایی در رعایت نظم خیابانی و ترافیکی ایفا میکنند، به همین سبب است که در تمامی شهرها توجه به نصب چراغ های راهنمایی و رانندگی در مسیرهای پرتردد و حادثه خیز از اهمیت بالایی برای شهرداری و راهنمایی رانندگی و مردم مورد توجه قرار گرفته است.

 

نبود چراغ راهنمایی و رانندگی مشکلات مختلفی از جمله بی نظمی در تردد، ایجاد ترافیک شهری، خطر تصادف و دیگر مشکلات را سبب می شود

 

 

در همین رابطه شهروندان در شهر یاسوج در گفت و گو با صبح زاگرس از عدم فعالیت چراغ راهنمایی و رانندگی در خیابان پاسداران گلایه داشته و عنوان کردند:  چراغ راهنمایی واقع در خیابان پاسداران در یک چهار راه قرار گرفته است به دلیل  عدم کارکرد آن سبب ایجاد ترافیک در این نقطه از شهر شده است

 

شهروندان یاسوجی با بیان اینکه در زمان صبح و عصر هنگام تعطیلی مدارس این چهار راه با شلوغی زیادی مواجه می شود، اذعان داشتند: به دلیل بی استفاده ماندن این چراغ،  شاهد بی نظمی و ترافیک و همچنین اتلاف وقت شهروندان در این نقطه از شهر یاسوج هستیم(سابقه خبر را اینجا بخوانید)

 

 

در شرایطی که ترافیک روزانه سبب کلافگی شهروندان در این نقطه از شهر یاسوج شده است اما همچنان این چراغ راهنمایی غیر فعال است تا شهروندان با مشکل ترافیک دست و پنجه نرم کنند.

 

در همین رابطه معاون امور عمرانی و زیربنایی شهرداری یاسوج در گفت و گو با صبح زاگرس با بیان با تصویب شورای ترافیک تصمیم بر نصب و رفع  اشکال در چراغ های راهنمایی در شهر یاسوج گرفته شد، گفت: دو چراغ راهنمایی در میدان پاسداران و میدان آریو برزن نصب شد.

 

ضرغام نجفی با بیان اینکه خیابان پاسداران و میدان آریو برزن یکی از مناطق دارای ترافیک شهر یاسوج است، گفت: با نصب چراغ راهنمایی و رانندگی نظم بهتری در تردد مشاهده می شود و شاهد کاهش ترافیک خواهیم بود.

 

وی به حل مشکلات چراغ های راهنمایی در شهر یاسوج اشاره کرد و ادامه داد: آن دسته از چراغ های راهنمایی که در شهر یاسوج دچار اشکال باشند و به ما گزارش دادند، تلاش می شود مشکلات آنها حل شود.

 

نجفی در پایان گفت: عملیات نصب چراغ راهنمایی و رانندگی برعهده شهرداری  است و راه اندازی آن باید توسط پلیس راهور انجام شود تا هر چه سریع تر شاهد ترددروان  در  خیابان پاسداران شهر یاسوج باشیم.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.