گروه: اخبار استان خبر: 212324 / تاریخ انتشار : 1401/9/1 ساعت : 12:54
درخشان در گفتگو با صبح زاگرس مطرح کرد:

حمایت فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد از برگزیدگان تولید محتوای بسیج

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به خلاهای فرهنگی درکشور ونیاز سواد رسانه ای از حمایت این دستگاه فرهنگی ازبرگزیدگان چهارمین رویداد تولیدمحتوای بسیج خبر داد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس امین درخشان از غرفه های چهارمین رویداد تولید محتوای دیجیتال و همایش فضای مجازی در یاسوج بازدیدکرد.

 

مدیرکل فرهنگ وارشاداسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد به اهمیت بسیج به حوزه فضای مجازی  اشاره کرد وگفت:در همه حوزه های فرهنگی و هنری در بحث فضای مجازی از ظرفیت استان استفاده بالقوه صورت گرفته است.
 
وی گفت:بخش قابل توجهی از نیازها و خلاء ها در بستر فضای مجازی که می تواند بستر سازی شود بسیجیان ورود پیدا کردند و کارهای قابل قبولی ارائه دادند که بسیار ارزشمند هستند. 
 
 
درخشان بابیان اینکه ظرفیت جوانان باید شناسایی شودعنوان کرد:ایجاد انگیزه و امید به جوانان فعال در حوزه فضای مجازی بیشتر شود و حمایت از کارهای ارائه شده صورت پذیرد تا جوانان ناامید نشوندو سراغ کارهای فاخرتر و ارزشمندتر بروند.
 
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت:یکی از خلاهای فرهنگی در کشور سواد رسانه ای است و  از شبهاتی که در جامعه با آن روبه رو می شویم نبود سواد رسانه ای است و  اداره کل ارشاد نگاه ویژه ای به این حوزه دارد.
 

بر اساس این گزارش درخشان تاکید کرد:از برگزیدگان این جشنواره تجلیل و کارهای تولید آنها رونمایی و حمایت خواهیم کرد.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.