گروه: اخبار استان خبر: 212234 / تاریخ انتشار : 1401/8/29 ساعت : 21:49

دستگیری سارقان سیم و کابل دنا توسط پلیس دنا

سارقان سیم و کابل شهرستان دنا در دام پلیس گرفتار شدند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس سارقان سیم و کابل های شهرستان دنا در دام مأمورین انتظامی شهرستان دنا  افتادند.

 

صبح روز یکشنبه ۲۹ آبان ماه راس ساعت ۵ صبح مأمورین کلانتری و یگان امداد شهر سی‌سخت در یک اقدام ضربتی موفق شدند ۳ سارق را که چندین مدت اقدام به سرقت سیم و کابل های شهر سی سخت و حوزه شهرستان دنا می کردند را دستگیر و روانه بازداشتگاه کنند.

 

 سرهنگ تقوی نژاد فرمانده  انتظامی دنا در گفت و گو با خبرنگاران اظهار کرد: با توجه به اینکه ساختمان‌های نیمه کاره زیادی در سطح شهر سی سخت و روستاهای اطراف وجود دارد و سارقان هم عمده سرقت آنها سیم و کابل است تا جایی که امکان دارد از نگهبان استفاده کنند و یا وسائل و ابزار آلات خود را در جایی امن قرار دهند تا از دید سارقان به دور باشد.

 

 تقوی نژاد اظهار داشت: شهروندان در هر جایی از شهرستان دنا در هر ساعتی از شبانه روز در صورت مشاهده هر فرد مشکوک سریعا مراتب را به ۱۱۰ گزارش دهند تا مأمورین ما در اولین فرصت به محل اعزام شوند.

 

وی گفت: در این عملیات ۳ فرد سارق یک دستگاه خودرو، ابزار آلات سرقت، ادوات جرم و چند صد متر سیم و کابل کشف و ضبط و سارقین تحویل مقامات قضایی شدند.

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.