گروه: اخبار استان خبر: 212185 / تاریخ انتشار : 1401/8/26 ساعت : 17:15

مماشات با تروریست های خیابانی معنا ندارد/صبر مردم هم حدی دارد

شهروندان یاسوجی تاکید کردند: مماشات با تروریست های خیابانی و اغتشاش‌های داعش گونه دیگر به صلاح مردم و کشور نیست.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس شصت روز از آغاز آشوب‌ها در ایران و کشیدن ترمز فعالیت‌های مردم و کسب و کار عموم می‌گذرد، تجمعاتی که در روزهای ابتدایی به بهانه همدردی با خانواده مرحومه مهسا امینی آغاز تا کلید واژه رمز فتنه و آشوب برای میدان داری اراذل،اوباش و تروریست های خیابانی که کشتن مردم و کودکان مسلمان ایرانی با همدستی داعش ، پژاک، انگلیس، آمریکا، سعودی، اسرائیل و رسانه های این گروه ها هدف اصلی آنها باشد.

 

شب گذشته بعد از حادثه تروریستی حرم شاهچراغ(ع) متاسفانه باز هم تروریست ها تعدادی از هموطنان را در ایذه و اصفهان به رگبار گلوله بستند تا شهروندان یاسوجی در گفتگو با این رسانه خواهان برخورد با آشوبگران و عوامل ناامنی در کشور باشند.

 

محمد رضا م شهروند یاسوجی در گفتگو با خبرنگارما خواستار پرهیز از مماشات با عوامل اغتشاش از سوی دستگاه قضا شد و افزود: باید با آشوبگران برخورد قاطع صورت گیرد زیرا صبر مردم انقلابی حدی دارد.

 

وی افزود: اغتشاش گران و تروریست های خیابانی با همدستی داعش می خواهند بازار را تعطیل کنند و به استفاده از انواع روش ها برای نا امنی روی آورده اند که مردم خواهان برخورد و قاطعانه و بازگشت امنیت به خیابان ها هستند.

 

یکی از کسبه های خیابان عمده فروشان یاسوج در گفتگو با خبرنگار ما اظهار داشت: با اتفاقات حرم شاهچراغ، ایذه و اصفهان حجت تمام شده و مردم می دانند صحنه‌گردانان آشوب‌های فعلی که سیاست سوریه سازی  را در پیش گرفته‌اند، باید نیروی انتظامی و سایر نیروهای امنیتی مماشات را کنار گذاشته و امنیت مردم در مقابل داعش مسلک ها حفظ کنند.

 

کریم ا گفت: پیام کسبه و مردم یاسوج را به گوش مسئولان برسانید و بگویید با اراذل و اوباشی که این گونه به جان و مال مردم افتاده‌اند، مماشات نکنند.

 

با هرکدام از شهروندان که به گفتگو نشستیم همه از مماشات حرف می زدند و عنوان می کردند این آشوب طلبان بهانشان حجاب و مهسا امینی نیست اینها نیروهای پیاده اسرائیلی هستند که بدنبال تجزیه و براندازی حکومت اسلامی هستند.

 

شهروندان یاسوجی تاکید کردند: صف مردم از آشوب طلبان و داعشی های وطنی جداست، اگر چه از مشکلات اقتصادی آگاهیم اما هرگز نمی خواهیم ایرانی چند تکه را شاهد باشیم که اگر اینگونه بود 1800 شهید در دفاع مقدس جانشان را فدای نظام نمی کردند.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.