گروه: اخبار استان خبر: 212184 / تاریخ انتشار : 1401/8/27 ساعت : 12:33
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج کهگیلویه مطرح کرد؛

اجرای ۸۴ عنوان برنامه ویژه هفته بسیج در کهگیلویه /پور بهشت: اصحاب رسانه افسران خط مقدم جنگ رسانه ای هستند+عکس

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج کهگیلویه در جمع خبرنگاران گفت: به مناسبت هفته بسیج ۸۶ عنوان برنامه در این شهرستان برگزار می شود.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس فرمانده ناحیه مقاومت بسیج کهگیلویه در نشست با خبرنگاران به مناسبت هفته بسیج بیان کرد: این روز ها معاندین با همه رسانه های خود وارد میدان شدند و متوسل به جنگ رسانه‌ای علیه جمهوری اسلامی ایران شدند که این نظام را به زانو در آوردند.

 

وی گفت:  شما اصحاب رسانه در خط اول این خاکریز قرار دارید و در این جنگی که در جهت تغییر افکار در حال انجام است شما افسران این جنگ، روایتگر واطلاع رسان درست و دقیق اخبار باشید و روایت درست و امید آفرینی از واقعیات داشته باشید‌.

 

علی اصغر پوربهشت با اشاره به اینکه رسانه های دشمن هر جا که مشکل و نقصی وجود داشته باشد آن هزار برابر جلوه می دهد افزود: بسیج را نباید در ۸ سال دفاع مقدس، امداد رسانی، کنترل اغتشاشات و ... ببینیم چرا که بسیج مردمی‌ترین تشکل است که کارها به دست خود مردم انجام می شود.

 

وی در ادامه به عملمرد بسیج در یک سال گذشته اشاره کرد اظهار داشت: بیسج در عرصه های مختلف اقتصادی، عمرانی، فرهنگی و ... حرف برای گفتن دارد و کارهای بیشماری انجام داده است.

 

پوربهشت دامه داد: در بخش عمرانی، ۴۳ پرونده ابرسانی در دست اجرا دارد که تا کنون ۱۹ مورد آن به بهره‌برداری رسیده است.

 

وی به ۱۱۴ کمک جهیزیه زوج های جوان اشاره کرد و گفت: توزیع ۱ هزار و ۳۵۹ بسته نوشت افزار، تجهیزات آزمایشگاهی به ارزش ۲۴۰ میلیون تومان، گازکشی بیش از ۳۰۰ منزل افراد کم برخوردار در شهرستان کهگیلویه انجام پذیرفته است.

 

پوربهشت به نقش بسیج کشاورزی در بحث امنیت غذایی و همکاری منابع طبیعی ، دامپزشکی و کشاوزی اشاره کرد و افزود: بیش از ۵۰۰ نفر در طرح های اشتغالزایی به ارزش ۲ ملیارد تومان تسهیلات دریافت کردند و در صندوق قرض‌الحسنه مردم‌یاری ۶۷ نفر با اعتبار ۳ میلیارد تومان تسهیلات گرفتند.

 

 

وی  در خصوص هفته بسیج با اشاره به اینکه ۸۴ عنوان برنامه با زیر برنامه های متنوعی برگزار خواهد شد خاطرنشان کرد: تجدید میثاق با شهدا، سرکشی از خانواده شهدا، اعزام نمایندگان شهرستان در دیدار با رهبری، برگزاری نشست های جهادتبیین و روشنگری ، تجمع بسیجیان در برنامه ۵، برپایی میز خدمت، رزمایش ۲ روزه جهادگران فاطمی بخشی از برنامه این هفته است.

 

---
---
---
---
---
---
---

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.