گروه: اخبار استان خبر: 211663 / تاریخ انتشار : 1401/8/9 ساعت : 09:41
با حضور مسئولین برگزار شد؛

مراسم گرامیداشت شهدای حرم شاهچراغ درگچساران+تصاویر

مراسم گرامیداشت یاد شهدای جنایت تروریستی حرم مطهر شاهچراغ در گچساران برگزار شد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس؛ مراسم گرامیداشت شهدای حادثه تروریستی حرم شاهچراغ با حضور مسئولین و مردم ولایتمدار گچساران، با سخنرانی امام جمعه گچساران  در مسجد صاحب الزمان(عج)  این شهرستان برگزار شد.

حجت الاسلام سید امین الله حجازی،امام جمعه گچساران در بخشی از سخنانش دراین مراسم گفت:اولا هر کسی در هر نقطه ای از عالم یا کاملا ملحد است و به هیچ چیزی اعتقادی ندارد و یا هم اعتقاداتی دارد.اما همه انسان ها مدعی هستند که بشر به نوعی محترم است و همه مدعی هستند که آبرو و زندگی انسان حرمت دارد.

وی افزود: بنابراین برخی ها به همین بهانه مدعی حقوق بشر هستند در صورتی که این ادعا دروغی بیش هم نیست و صرفا به منافع و مقاصدشان فکر می کنند، بنابراین زن از دید آنها تنها یک بازیچه است.  

امام جمعه گچساران تصریح کرد:امروز رسانه های دشمن ماموریت توهین به انسانیت و دروغ سازی را دارند ،مثلث شوم عبری_عربی_غربی  به طور شبانه روز فتنه ایجاد می کند و در هر نقطه ای از عالم که طبق میل شان نباشد، ناامنی ایجاد می کنند و هیچ ارزشی هم برای انسان ها قائل نیستند.

حجت الاسلام حجازی گفت:قرآن می فرماید کسی که فتنه ایجاد می کند و زمینه ناامنی و آسیب رسانی به زندگی مردم را فراهم کند،پس جرمی بالاتر از کشتن یک انسان را دارد،انسان خصیصه های به عنوان وجدان ،حیاء، راستگویی،رعایت اخلاق و حفظ حرمت دیگر انسان ها را دارد در حالی که سردمداران نظام سلطه هیچکدام از این خصایص را ندارند.

وی افزود:امروز دشمن شایعه سازی و دروغ پراکنی می کنند تا مردم جهان صدای حق طلبی ، راستی و درستی را نشنوند ،پس معلوم است که دشمن نمی تواند از حقوق بشر دم بزند چرا که ذره ای از محاسن بشری را ندارند.

امام جمعه گچساران گفت:امروز دشمن تمام تلاش خود را برای فتنه‌انگیزی و تفرقه‌افکنی به کار گرفته است که همه باید در برابر مکر دشمنان هوشیارانه و بصیرانه رفتار کنیم.

گفتنی است در این مراسم مداحان در رثای شهدای تروریستی حرم مطهر شاهچراغ به مدیحه سرایی پرداختند.

ادامه نیز تصاویری از این مراسم را شاهد باشید.

 
 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.