گروه: اخبار استان خبر: 211548 / تاریخ انتشار : 1401/8/6 ساعت : 17:04
امام جمعه گچساران گفت:

آمریکا و اسرائیل عامل اصلی جنایت تلخ حرم شاهچراغ /ایران پاسخ کوبنده ای به عوامل حادثه تروریستی شیراز می دهد

امام جمعه گچساران گفت:دشمن بداند که دوران بزن و دررو تمام شده و نهایتا برگ برنده دست ملت ایران است و بازهم پاسخ فتنه های شان بسیار کوبنده تر از گذشته خواهد بود.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس؛ حجت الاسلام سیدامین‌الله حجازی،امام جمعه گچساران در خطبه های نماز عبادی سیاسی جمعه این هفته ضمن دعوت نمازگزاران به رعایت تقوای الهی با اشاره به مناسبت های این هفته گفت:خداوند برای رشد و تعالی بشر، هادی وهدایت کننده برای انسان فرستاد و راه هدایت را نشانش داد،آنچه که برای انسان هم مشکل ایجاد می کند همان غضب خداوند است و هیچ قدرتی هم یاری مقابله با آنرا ندارد، بنابراین انسان باید برای رسیدن به کمال حقیقی،حتما صراط مستقیم‌ را درپیش بگیرد.

 
وی افزود:امروز اتحاد بزرگترین و منفورترین گروه ها و دولت های عالم و پست ترین انسان های عالم یعنی سعودی_غربی_عبری به سردگی آمریکای جنایتکار را شاهد هستیم و نتیجه اتحادشان نیز در حرم شاهچراغ حادث شد که مردم بی گناه را به خون کشیدند و ایران اسلامی را داغدار کردند.
 
خطیب جمعه گچساران ادامه داد:البته مسبب خون های ریخته شده، دولتمردان آمریکایی، صهیونیستی ها و حکام سعودی هستند که بعد با پررویی هرچه تمام مدعی دفاع از مردم ایران هستند! اگرچه عالم می فهمند که امثال تان در واقع دشمن مردم جهان و بشریت هستید و شبانه روز دروغ پراکنی و فتنه انگیزی می کنند و برخی را هم فریب می دهند که لازم است نسل جوان‌مان درفضای مجازی و حقیقی از خباثت و درندگی دشمن بیشتر آگاهی پیدا کرد.
 
حجت‌الاسلام حجازی تصریح کرد:ان شاء الله ملت ایران با اتکال بر خداوند و با توسل به اهل بیت‌علیهم السلام‌ در سراسر جهان و منطقه خاورمیانه، جهنمی برای دشمنان خواهند ساخت و ملت ایران پیروز قطعی این نبرد خواهد بود.هرچند مقام معظم رهبری فرمودندکه عاملان جنایات اندوهبار حرم شاهچراغ یقینا مجازات خواهند شد.
 
امام جمعه گچساران گفت:دشمن بداند که دوران بزن و دررو تمام شده است و نهایتا برگ برنده دست ملت ایران است. اخیرا رزمایش مقتدرانه سپاه پاسداران در رود ارس هشداری به رژیم‌صهیونیستی و نظام سلطه بود و به آنها هم فهماندند که بیش از این فضولی نکنید.اخیرا دولت آمریکا مدعی است که منتظریم ببینیم اعتراضات ایران چه می شود بعد به سراغ مذاکرات می روید!. هرچند باید توجه داشت که در گذشته هم ترامپ گفته بود که برجام را پاره می کنیم که در مقابل اما رهبری هم فرمودند دراینصورت ما هم آتش می زنیم،بنابراین ملت ایران با عنایت امام زمان(عج) تحریم ها را دور زد و بازهم‌ بی اثر خواهد کرد و ان شاءالله هم درآینده به گونه ای به توسعه و بالندگی برسیم که دیگر نیازی به برجام نخواهیم داشت.
 
وی افزود:آمریکایی در منطقه هیچ غلطی نتوانستند بکنند و چندسال است که ائتلافی تشکیل داده اندو با گاو شیرده هم کاسه شداند، وبا رژیم جعلی اسرائیل پیمان جدیدی بسته اند که یمن را نابود کنداما همه دیدند که بازهم مستاصل شده اند.
 
خطیب جمعه گچساران ادامه داد:اما دشمنان بدانند که پاسخ فتنه های شان درایران بسیار کوبنده تر از نتیجه ائتلاف آنها دریمن خواهد بود.هشتم آبانماه سالروز‌شهادت حسین فهمیده است که به نام هفته بسیج دانش آموزی نامگذاری شهید شده است هرچند دوران دفاع مقدس جنگ با جهان کفر بود و دشمن از این تفکر حسین فهمیده ها واهمه دارد و امروز دانش آموزان و دانشجویان ما بصیرت وار با فتنه های دشمنان مقابله خواهند کرد.
 
حجت‌الاسلام حجازی تصریح کرد:نوجوانان و جوانان ایران اسلامی احساسات و عواطف را با ایمان و اخلاق و بصیرت گره زده اند .هفته پدافند غیرعامل را گرامی می داریم و لازم است بیشتر به چنین امر مهمی هم توجه کرد.
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.