گروه: اخبار استان خبر: 211283 / تاریخ انتشار : 1401/7/30 ساعت : 16:55

بلاتکلیفی مسافران در گاراژ یاسوج به سی سخت/نداشتن کارتخوان و جایگاه مشخص مسافران را کلافه کرد

مسافران محور یاسوج به سی سخت از نداشتن کارت خوان و مطالبه پول نقد توسط رانندگان و گاراژدار گلایه دارند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس محور ارتباطی یاسوج به سی سخت به طول ۳۵ کیلومتر یکی از از محورهای پر تردد استان کهگیلویه و بویراحمد است.

 

این محور که دارای پیچ های خطرناک و صعب العبور است هم اکنون در حال بهسازی و تعریض بوده و دستگاههای ماشین آلات راهسازی در حال فعالیت در آن هستند.

 

همچنین دو دهنه تونل به طول ۱۵۰۰ در این محور تعبیه شده که پیمانکار به صورت شبانه روز در حال فعالیت است، اما یکی از از معضلات مردم سی سخت که ساکن یاسوج هستند مشکل پایانه مسافربری یا همان گاراژ مسافربری است.

 

گاراژ مسافربری یاسوج به سی سخت در شهداء دو واقع شده بود و اکنون وضعیت مناسبی ندارد، در واقع آن مکان سابق توسط مالک مصادره شده است و اکنون رانندگان مجبور هستند در خیابان پارک کنند که خود موجب ترافیک و شلوغی خیابان خواهد شد.

 

همچنین نداشتن کار کارتخوان توسط رانندگان و مطالبه پول نقد از مشتری یک دیگر از معضلات مسافران این مسیر است که روزانه با آن دست و پنجه نرم می کنند.

 

اکنون کرایه مسیر یاسوج به سی سخت ۲۸ هزار تومان بوده که مسافران می باید حتما آن را به صورت نقد پرداخت کنند و عدم دسترسی خودپرداز بانک و دریافت پول نقد معضلی است که مسافران را نگران کرده و خواهان پیگیری آن هستند.

 

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.