گروه: اخبار استان خبر: 211227 / تاریخ انتشار : 1401/7/29 ساعت : 14:11
عکس نوشته

روسیه و چین هم پیرو ایران /ادامه گلایه های شهروندان یاسوجی در پی قطعی های کلافه کننده آب +تصاویر

صبح زاگرس در این قسمت از عکس نوشته های خود به شکستگی های پی در پی لوله های اب در سطح خیابان های شهر یاسوج و قطعی مکرر آب اختصاص داده شده است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس ، روسیه و چین هم پیرو ایران /ادامه گلایه های شهروندان یاسوجی در پی قطعی های کلافه کننده آب، بیش از 98درصد بذرکشور وارداتی و هیبریدی است،آخرین اقدامات برای افتتاح رسمی محور ملی پاتاوه- دهدشت و جبهه کاری برای اصلاح و توسعه شبکه آب یاسوج فعال است  از جمله فتونیوز های صبح زاگرس است.


پایان یافتن فصل گرم سال این امید را در دل شهروندان زنده کرد که قطعی های آب به زودی به پایان می رسد اما غافل از این که همچنان این سیاست در پاییز و زمستان ادامه دارد.
 
خبر عکس نوشته بالا را اینجا بخوانید
 

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب کهگیلویه و بویراحمد گفت: از محل اعتبارات سفر رئیس جمهور به استان، 15 جبهه کاری به منظور اصلاح و توسعه شبکه آب یاسوج به طول 180 کیلومتر فعال است.
خبر عکس نوشته بالا را اینجا بخوانید
 

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری کهگیلویه و بویراحمد از کلنگ‌زنی سد سقاوه در آینده نزدیک خبر داد.
 
خبر عکس نوشته بالا را اینجا بخوانید
 

سردار خرم با تشریح منشأ و هدف خطرناک شعار " زن، زندگی، آزادی "، حمایت از زنان ایرانی را یک دروغ بزرگ توسط جبهه غرب دانست و بر امنیت بی نظیر زنان در ایران تاکید کرد.
 
خبر عکس نوشته بالا را اینجا بخوانید
 
 

موسس انجمن نخبگان کشاورزی ایران گفت: بیش از 98درصد بذرکشور وارداتی و هیبریدی است که مقام معظم رهبری فرمودند که در زمینه تولید بذر باید اقدامات اساسی و راهبردی صورت گیرد.
 
خبر عکس نوشته بالا را اینجا بخوانید
 
انتهای پیام

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.