گروه: اخبار استان خبر: 211212 / تاریخ انتشار : 1401/7/28 ساعت : 22:13
امام جمعه لنده مطرح کرد:

جوانان حاضر در اغتشاشات گرفتار دام شبکه های رسانه ای دشمن/دشمن به دنبال راهبردی برای هویت زدایی از نوجوانان و جوانان ایرانی است

امام جمعه شهرستان لنده گفت: آنچه امروز به عنوان یکی از رهبردهای اساسی آن در دنبال می کند بحث هویت زدایی و بی غیریتی دینی بوده که مهمترین هدف آن نوجوانان و جوانان است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس ، حجت الاسلام سید هدایت محمودی اصل در مراسم هفته پیوند اولیا و مربیان در دبیرستان علامه طباطبایی لنده گفت: فرزندان به عنوان بهترین هدیه الهی و ثمره وجود آدمی، بزرگترین امانت الهی در دستان والدین بوده و مسلماً در روز قیامت از این امانت‌ها سؤال خواهد شد.

امام جمعه شهرستان لنده گفت: مراقبت از قلب و اندیشه فرزندان در برابر نفوذ دشمن، ضرورت دارد و راه مراقبت از فرزندان، آشنایی و علاقه مندی نسل امروز با اهل بیت و فرهنگ متعالی آنهااست.

 

وی در ادامه گفت: توجه به نقش آفرینی نیاز به آگاهی و مهارت ارکان مهمی است که باید برای مراقبت از فرزندان لازم است.

 

امام جمعه شهرستان لنده گفت: آنچه امروز به عنوان یکی از رهبردهای اساسی آن در دنبال می کند بحث هویت زدایی و بی غیریتی دینی است که مهمترین هدف آن نوجوانان و جوانان است.

 

وی تاکیدکرد: در همین حوادث اخیر کشور شاهد حضور تعدادی زیادی از نوجوانان و جوانان در بحث اغتشاشات بودیم که بیشتر آنان در دام شبکه های رسانه ای دشمن قرار گرفته بودند و در صحنه اغتشاشات بازداشت شدند.

 

محمودی اصل گفت: توجه به امر آموزش و تربیت صحیح و اصولی منطبق بر آموزه های دینی همراه با بصیرت افزایی می تواند نقش مهمی در شکل گیری شخصیت فردی و اجتماعی دانش آموزان داشته باشد.

انتهای پیام

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.