گروه: اخبار استان خبر: 210878 / تاریخ انتشار : 1401/7/17 ساعت : 14:17

نگرانی های محیط زیست از رهاسازی کیسه های پلاستیکی در طبیعت لنده +تصاویر

عدم دفن اصولی زباله ها باعث انباشت کیسه های پلاستیکی در سطح طبیعت شده که این مسئله می تواند برای حیات وحش شهرستان مخاطرات اساسی در پی داشته باشد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس ، یکی از چالش های مهم زیستی محیطی رهاسازی زباله در دامن طبیعت و رهایی کیسه های پلاستیکی در سطح طبیعت است که به خودی خود آسیب های زیادی به حیات وحش و طبیعت وارد می کند.

جایگاه دفن زباله شهرداری لنده همواره یکی از مکان های است که به دلیل قرار گرفتن در تپه و مشرف بودن بر دره با اولین وزش باد شاهد پراکندگی گسترده کیسه های پلاستیکی در سطح طبیعت هستیم.

رئیس اداره محیط زیست شهرستان های کهگیلویه و لنده در گفت وگو با خبرنگار این پایگاه خبری گفت: متاسفانه چندین سال است که بحث دفن غیراصولی زباله در جایگاه زباله شهرداری لنده در جلسات مکرر بیان می شود ولی تا کنون هیچ نتیجه قابل قبولی ارائه نشده است.

روح الله عزیزی گفت:عدم دفن اصولی زباله ها باعث رهاسازی کیسه های پلاستیکی در سطح طبیعت شده است که همین مسئله می تواند برای حیات وحش شهرستان مخاطرات اساسی در پی داشته باشد.

وی گفت: تا کنون در جلسات شورای سلامت در چند سال گذشته بحث ساماندهی این جایگاه از سوی شهرداری لنده همواره مطرح بوده است ولی بازهم شاهد عدم اجرای مصوبات شورای سلامت هستیم.

تصاویر تکمیلی در زیر آمده است:

 
---
---
---
---
---
---
---
---

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.