گروه: اخبار استان خبر: 210665 / تاریخ انتشار : 1401/7/12 ساعت : 12:56

مشاور اقتصادی فرماندار لنده منصوب شد/ضرورت استفاده از ظرفیت گروه های جهادی در رفع محرومیت ها

فرماندار شهرستان لنده درحکمی مشاوره امور اقتصادی و گروه های جهادی خود را منصوب و از وی خواست تا از ظرفیت و توان گروه های جهادی در جهت خدمت رسانی به مردم استفاده کنند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس ، فرماندار شهرستان لنده در حکمی سلمان تاج الدینی را به عنوان مشاور امور اقتصادی و گروه های جهادی خود در شهرستان لنده منصوب کرد.

در این حکم آمده است:

جناب آقای سلمان تاج الدینی
سلام علیکم
باصلوات برمحمد و آل محمد (ص)، نظر به تجربه ، تعهد ، وظیفه شناسی، دانش و سوابق جنابعالی به موجب این ابلاغ به عنوان « مشاور اینجانب در امور اقتصادی و گروهای جهادی» منصوب می شوید.


امید است با توکل به خداوند متعال، با روحیه انقلابی، رعایت قانون مداری و بهره گیری از تجربیات ارزنده در پیگیری مسائل و تنظیم برنامه ها و موضوعات اقتصادی ، تحلیل و اطلاع رسانی به موقع آنها به منظور کمک به تصمیم سازی های کلان شهرستانی در جهت دستیابی به اهداف متعالی نظام مقدس جمهوری اسلامی و عمل به فرامین مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و انجام اقدامات و برنامه های موثر در راستای تحقق شعارسال و جهادتبیین براساس منویات معظم له و سیاست های کلی دولت انقلابی و مردمی و رفع محرومیت با استفاده از ظرفیت گروه های جهادی ومردمی در قالب برنامه ریزی منسجم فرآهم آورید.


توفیقات روزافزون شمارا در جهت خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تحت توجهات حضرت ولیعصر (عج) وتحقق اهداف دولت مردمی و عدالت محور در انجام وظایف و امور محوله از خداوند متعال مسئلت دارم.جلال دانش
فرماندار

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.