گروه: اخبار استان خبر: 210438 / تاریخ انتشار : 1401/7/4 ساعت : 16:22

همراهی برخی از کوردلان داخل با دشمنان انقلاب اسلامی/جای جلاد و شهید توسط دشمن عوض می شود/این روزها خاکریزها در فضای مجازی است

فرمانده تیپ 48 فتح ادامه داد: وقتی دشمن دید در بخش نظامی نمی تواند کاری انجام دهد وارد جنگ شناختی و ترکیبی شد، برخی کوردان داخل نیز با اینها همراه شده اند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، حکمتیان راز فرمانده تیپ ۴۸ فتح در همایش دفاع مقدس که در دانشگاه علوم پزشکی یاسوج برگزار شد با تشکر از همه افرادی که هفته دفاع مقدس را گرامی می دارند گفت:  یادمان نرفته یک گردان سربند یا حسین بسته بودند و همه شهید شدند یادمان نرفته شهدا رفتند و گفتند ما رفتیم کاری حسینی کردیم شما بمانید و کاری زینبی بکنید.

وی افزود: تفکر راهبردی و استراتژی امام معادلات سیاسی دنیا را بر هم زد ،هندسه جهان را تغییر داد مسیر پر افتخار انقلاب اسلامی را ریل گذاری و قطار انقلاب اسلامی را به حرکت درآورند تا پرچم انقلاب اسلامی  به دست صاحب آن برسد.
 
فرمانده تیپ 48 فتح عنوان کرد: شهدای ما دنیای فانی را رها کردند از خاک بریدند و به املاک رسیدند همچون چراغی فروزان می درخشند و در مسیرهای پر خطر دست ما را می گیرند، درود بر آنهایی که از دلبستگی های این دنیا یعنی پست و مقام و جان خود گذشتند و با معبود خود معادله کردند. 
 
---
 
سردار حکمتان راز  گفت: درود بر شهدایی که سر دادند تا ملت سرافراز باشیم  از سیم خاردارهای درون خود عبور کردند تا از سیم خارهای دشمن عبور کنند، اسلام عزیز را با خونشان آبیاری کردند، درود بر آنهایی که با شهدا بودند غسل شهادت کردند که برنگردند اما الطاف خداوند بر این بود که بر گردند و برای ما روایت گری کنند .
 
وی افزود: درود خدا بر جانبازان و اسیران هشت سال دفاع مقدس، در ۳۱ شهریور ۵۹ ،۱۹۲ جنگنده عراقی پرواز کردند و مناطق حساس کشور را بمباران کردند، 17 کشور از این جنگ حمایت می کردند، شوری ۶۱ درصد تجهیزات جنگی صدام را فراهم کرد، انگلیس مهمات، ایتالیا ناوچه ها، عربستان ۵۰ میلیارد دلار و کشورهای حاشیه خلیج فارس ۱۵ هزار میلیارد دلار به عراق کمک کردند.
 
فرمانده تیپ 48 فتح  گفت: تا بیست کیلومتری اهواز رسیدند اما این مردم به ندای امام خویش لبیک گفتند ۱۵ هزار و ۵۰۰ کیلومتر خاک کشور در دست آنها بود خوبهای ما را به اسارت بردند و شهید کردند  یکسال مناطق اشغالی دست دشمن بود ، عملیات های مختلف را انجام دادیم ۳۴۷ روز آبادان در محاصره بود ۴۷۸ روز خرمشهر محاصره بود اما در عملیات ها حصر آبادان شکسته شد، این عملیات را امام پیروزی بزرگ نامیدند.
 
وی گفت: بستان را در سال دوم جنگ آزاد کردیم و ۶۵۰ کیلومتر از خاک ایران آزاد شد و امام این عملیات را فتح الفتوح نامیدند،  عملیات فتح المبین انجام شد و ۲۵۰۰ کیلومتر خاک ایران آزاد شد، در سوم خرداد عملیات بیت المقدس انجام شد و پرچم سه رنگ ایران بر فراز مسجد جامع خرمشهر به اهتزاز درآوردیم. 
 
سردار حکمتان راز  بیان کرد: به مرزهای جغرافیایی ایران رسیدیم و دشمن را تنبیه  کردیم و فاو را گرفتیم در کربلای پنج از سیم های خاردار میدان های مین گذشتیم تا ۱۳ کیلومتری بصره رسیدیم و عراق به عنوان متجاوز شناخته شد و ما پیروزی سیاسی جنگ نیز شدیم. 
 
وی افزود: استکبار کوردل ۱۷ هزار شهید ترور از کشور گرفته است ایجاد نفاق بین کشور هدف انهاست، امروز تیپ ۴۸ در حال آفند و پدافند هستند و نخواهیم گذاشت این کشور نا امن شود، دشمن توان جنگ نظامی و سخت را ندارد، اگر قصد جنگ داشت وقتی عین الاسد را به خرابه ای تبدیل کردیم وارد جنگ می شد ما امروز قدرت برتر پهپادی دنیا هستیم، زمانی که داعش را پرورش دادند تا اسلام را از بین ببرند، سوریه را گرفتند رهبر انقلاب فرمان  داد و نیروها پای کار آمدند و داعش نابود شد،آمریکا رو به افول است.
 
فرمانده تیپ 48 فتح ادامه داد: وقتی دشمن دید در بخش نظامی نمی تواند کاری انجام دهد  وارد جنگ شناختی و ترکیبی شد، برخی کوردان داخل نیز با اینها همراه شده اند ،استکبار به دنبال ضعف ایران است امروز دشمن جنگ نظامی راه نمی اندازد جنگ تمام عیار ترکیبی راه انداخته است، جای جلاد و شهید و عوض می کنند، باور و ایمان ما را مورد هدف داده اند. 
 
وی گفت: جنگ ترکیبی و فضای مجازی است، رهبر انقلاب گفتند اگر رهبر انقلاب نبودم فضای مجازی را بر عهده می‌ گرفتند،  اهمیت این موضوع را نشان می دهد .این پیچ مهم تاریخی را نیز با عزت و اقتدار و افتخار طی خواهیم کرد.
 
---
 
محمد غلام نژاد رئیس دانشگاه علوم پزشکی یاسوج نیز در این همایش گفت: دوران دفاع مقدس برای ملت ما موقعیت و ظرفیتی بود که ملت ما بتوانند خودشان را نشان دهند، هفته دفاع مقدس نماد مقاومت در مقابل تمام دنیا و سمبل پیروزی در مقابل ابر قدرت های شرق و غرب است.
 
رییس دانشگاه علوم‌پزشکی یاسوج گفت: پیروزی انقلاب اسلامی در سال ۵۷ برای استکبار قابل قبول نبود ، صدام به عنوان یک دلقک علیه کشور وارد جنگ شد و ما در این جنگ افراد با ارزشی را از دست دادیم .
 
وی با اشاره به اینکه امروز باید یاد و خاطره شهدا را گرامی بداریم گفت: امروز بهترین جوانان این مرز و بوم یاد می کنیم که چگونه با خلوص نیت صحبت می کردند و از دنیا بریده بودند پاداش این افراد چیزی بالاتر از شهادت نبود.
 
وی افزود: خانواده شهدا نیز اکنون افتخار این سرزمین هستند همیشه گفته ام نباید یاد و خاطره شهدا، ایثارگران و خانواده آنها فراموش شود، کسانی که رفتند تا امروز ما در آرامش باشیم. 
 
رییس دانشگاه علوم‌پزشکی یاسوج بیان کرد: اکنون یکی از بزرگترین نعمت های ما داشتن امنیت است چند روز قبل به دلیل تجمعات نتوانستم به چند ساعتی به خانه بروم  چقدر در این چند ساعت اهمیت داشتن امنیت را درک کردم.
 
غلام نژاد عنوان کرد: این روزها خاکریزهای در فضای مجازی است، دعوا بر سر یک روسری نبود دعوا بر سر جمهوری اسلامی است، جمهوری اسلامی برای استکبار یک تهدید است روسری بهانه بود و هست.
 
وی گفت: طرفداران نظام می دانستند چنین اتفاقی رخ می دهد همه ما موظف هستیم در فضای مجازی و حقیقی از جمهوری اسلامی دفاع کنیم، نوجوان ما مورد سو استفاده قدرت های شرق و غرب و رسانه های دروغ پراکن قرار گرفته است.
 
رییس دانشگاه علوم‌پزشکی یاسوج تصریح کرد:  همه دنیا اعتراض وجود دارد اما هیچکس اغتشاش را بر نمی تابد وقتی اموال دولتی مورد تعرض قرار بگیرد کسی بر نمی تابد، در فضای مجازی  افرادی  هستند که از نافرمانی مدنی حمایت می کنند افرادی که از همین نظام حمایت شدند و امروز اینگونه اظهار نظر می‌کنند. 
 
رئیس دانشگاه گفت: دعوا بر سر روسری نیست دعوای امروز بر سر اصل جمهوری اسلامی است .
 
انتهای پیام/
 
 
 
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.