گروه: اخبار استان خبر: 210412 / تاریخ انتشار : 1401/7/3 ساعت : 16:10
کانون فرزندان شهدا در یاسوج

مسئولان با برهم زنندگان نظم و امنیت کشور برخورد قاطع کنند

کانون فرزندان شاهد در یاسوج خواستار برخورد قاطع با برهم زنندگان نظم و امنیت کشور شده و از قوه قضاییه خواستند با جدیت و بدون رافت با عاملان اغتشاشات برخورد کنند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس ۳۳ تشکل فرزندان شاهد سراسر کشور روز شنبه در بیانیه‌ای درباره اغتشاشات اعلام کرد: هنوز تاول پایمان در بازگشت از سفر عشق و شیدایی و صفا و آرامش، اربعین حضرت سیدالاحرار التیام نیافته بود که شنیدن خبری ناگوار دلهایمان را آزرد، حادثه‌ای تلخ که برای دختر خانم جوان در اثنای نشست توجیهی پلیس امنیت اخلاقی رخ داد که منجر به بستری شدن و در نهایت ومع الاسف فوت او شد. هرچند از همان ابتدا شاهد بودیم که مسوولان ضمن ابراز تاسف به جدیت در پیگیری ماجرا تصریح کردند؛ اما از مسئولین تسریع در بررسی و اطلاع رسانی نسبت به علل و عوامل این پیش آمد ناگوار، به مردم عزیز و شهید پرور مورد استدعا است.

 

این بیانیه ادامه داد: ما فرزندان شاهدان شهید، در ایامی که بیش از هر زمان دیگر به عطر نام ماندگار صلابت مردان مرد وطن معطراست -هفته بزرگداشت دفاع مقدس- دلهایمان خون شد، غیرت مقدسمان که یادگار از پدران رشیدمان است جوشید وقتی که دیدیم با تحریک همه جانبه رسانه‌ها و شبکه‌های اجتماعی معاند عده ای وحشی و گستاخ و وقیح با اقدامات هنجار شکنانه و شعارهای ساختارشکن، مرزهای ادب و شرافت را لگدکوب حقد و کینه کهنه‌شان کردند ... وقاحت را از حد گذراندند، رویای شوم تجزیه ایران بزرگ را در سرپروراندند، به پرچم مقدس وطن اهانت کردند که برای برافراختن آن در جای جای مرزها، خون‌های پاک‌ترین جوانان ایران زمین جاری گشته، به حافظان امنیت و به مساجد و حسینیه ها و ساحت مقدس قرآن کریم - که در همه جای دنیا از احترام برخوردارند_ حمله‌های وحشیانه کردند، حجاب از سر وانهادند به حریم بانوان محجبه تعدی کردند و در نهایت به وسایل نقلیه عمومی و امدادی و پلیس و مکانهای عمومی خسارتهای فراوان وارد کردند.

 

۳۳ تشکل فرزندان شاهد همچنین یادآور شد: ما فرزندان شهید همراه و همگام ملت رشید ایران ضمن اعلام انزجار از این حرکات مغرضانه و آشکارا همسو با دشمنان جانی و ستم پیشه ایران و ایرانی_ از منافقان کثیف و آدمکش تا تحریم کنندگان دارو و مهیاکنندگان جنگ اقتصادی علیه ایران _ از مسوولان محترم به جد خواستار برخورد قاطع با برهم زنندگان نظم و امنیت هستیم و از قوه قضاییه می‌خواهیم که با جدیت و بدون رافت با عاملان اصلی این اغتشاش‌ها برخورد کند تا امنیت کامل که ثمره خون هزاران شهید و ایثار هزاران جانباز و آزاده است مجددا برقرار شود.

 

تشکل‌های شاهد کشور تاکید کرد: فراموش نباید کرد که امنیت حاکم بر کشور ثمره سال‌ها ایستادگی و مرارت کثیری از جان بر کفان است لازم و بایسته است که اقدام عاجل و قاطع در برخورد همه بدخواهان این مرز وبوم را مایوس گرداند و مانع از خونریزی بیشتر از این و از دست رفتن نفوس محترمه در هیاهوی این آشوب‌ها شود.

 

۳۳ تشکل فرزندان شاهد خاطرنشان کرد: در انتها ضمن اعلام تبعیت کامل از ولی امر مسلمین _که توصیه ای همیشگی پدران ما بوده است_ از همه نیروهای جان برکف انتظامی و نظامی که مایه اقتدار وطن هستند صمیمانه سپاس گزاریم. از لسان امیرالمومنین علی(ع) به پیشگاه خداوند عرضه می‌داریم که «اللهم قد صرّح مکنون الشّنان وجاشت مراجل الاضغان ... اللهم انا نشکو الیک غیبة نبینا وکثرة عدونا ...» (خدایا دشمنی های پوشیده آشکار است ودر خروش و دیگهای کینه در جوش ... خدایا به تو شکوه آریم که پیامبرمان را میان خود نداریم و دشمنان ما بسیار است ...) خداوندا، با ظهور قریب حضرت موعود دیدگانمان را روشنی بخش و ما را از یاران حضرتش قرار ده.

 

۳۳ تشکل فرزندان شهدا کشور که این بیانیه را امضا کردند عبارتند از:

کانون همبستگی فرزندان شاهد کشور

شعبه کانون همبستگی فرزندان شاهد در خراسان جنوبی

جمعیت فرزندان شاهد خدمتگذار انقلاب ورامین

کانون یادگاران امام نجف آباد

شعبه کانون همبستگی فرزندان شاهد دراستان کرمان

کانون فرزندان شاهد درود

مجمع فرزندان شهید استان قزوین

نمایندگی کانون همبستگی فرزندان شاهد جوانرود

کانون فرزندان شاهد مس سرچشمه

شعبه کانون همبستگی فرزندان شاهد در استان مرکزی

مجمع فرزندان شهید خوزستان

کانون فرزندان شاهد کرمانشاه

کانون فرزندان شاهد فریدونکنار

نمایندگی کانون همبستگی فرزندان شاهد صنعت نفت

مجمع فرزندان شاهد استان مرکزی

موسسه فرهنگی رهپویان روح الله مشهد

کانون فرزندان شاهد بوشهر

مجمع فرزندان فرهیخته شاهد گیلان

کانون فرزندان شاهد شوشتر

نمایندگی کانون همبستگی فرزندان شاهد اصفهان

کانون فرزندان شاهد یاسوج

جمعیت ایثارگران و فرزندان شاهد شوشتر

نمایندگی کانون همبستگی فرزندان شاهد رفسنجان

کانون فرزندان شاهد نیشابور

موسسه فرزندان آفتاب سمنان

مجمع فاطمیون فرزندان شاهد دیباج

مجمع طلاب و فضلای شاهد

کانون یادگاران شاهد خراسان شمالی

کانون فرزندان شاهد هرمزگان

کانون فرزندان پیام آوران شاهد اردبیل

فرزندان شاهد فرهنگی استان اصفهان

کانون فرزندان شاهد بروجرد

موسسه فرهنگی و هنری کهف شاهد(نائب الشهید)

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.