گروه: اخبار استان خبر: 210386 / تاریخ انتشار : 1401/7/2 ساعت : 17:03
فرماندار بهمئی در گفتگو با صبح زاگرس

با اظهارات ساختار شکنانه سلبریتی ها برخورد قانونی شود/فوت مهسا امینی بهانه دشمنان نظام است

فرماندار شهرستان بهمئی با اشاره به اینکه فوت مهسا امینی برای دشمنان انقلاب بهانه است گفت: دستگاه قضا با اظهارات ساختار شکنانه سلبریتی ها برخورد کند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس علی محمدی با تبریک هفته دفاع مقدس و یک مهر بازگشایی مدارس از تحول عمیق در حوزه آموزشی این شهرستان بعد از گذشت سالها خبر داد و گفت: با خدماتی که به مدارس سطح شهرستان بهمئی در تجهیز و نوسازی مدارس شد به اندازه 5 سال گذشته خدمت رسانی انجام گرفت تا مهر مسال فصلی نو در آموزش و پرورش  این شهرستان باشد.

 

وی با اظهار به اینکه امید است در حوزه پرورش و آموزش در طول امسال شاهد موفقیت باشیم گفت: بانوان و دانش آموزان باید بدانند دشمن در طول 8 سال دفاع مقدس بدنبال تغییر عقیده و تعرض به خاک کشور بود که جوانان انقلاب با اهداء جانشان شدی مستحکم در برابر دشمن شدند.

 

فرماندار جوان شهرستان بهمئی با تاکید بر اینکه بعد از انقلاب اسلامی دشمنان نظام با روش های مختلف تلاش کردند تا نظام جمهوری اسلامی را سرنگون کنند اما هرگز موفق نشدند تصریح کرد: امثال مهسا امینی بهانه دشمن است و اگر این هموطن نبود با نام و شخص دیگری تلاش می کند نا امنی در کشور ایجاد کنند ولی انقلاب اسلامی روز به روز شعله ور تر می شود.

 

محمدی خاطر نشان کرد: در کشوری که اسلامی و نظامش اسلامی است باید دستورات اسلامی هم رعایت و بر اساس قوانین رفتار کرد.

 

او در ادامه با بیان اینکه دستگاه قضا با افرادی که در فضای مجازی با عناوین خاص تابع قانون نیستند برخورد کند افزود: سلبریتی ها و افرادی همچون الناز شاکر دوست باید بر اساس قانون با آنها برخورد شود تا با اظهار نظر های ساختار شکنانه بر علیه نظامی که با خون شهدا ایجاد شده است تشویش اذهان عمومی نکنند.

 

محمدی از دستگاه قضا به عنوان نماینده ارشد دولت در این شهرستان خواست تا با افرادی که تلاش می کنند برای نظام حاشیه ایجاد کنند برخورد کند از تعطیلی مدارس این شهرستان به دلیل شیوع کرونا تا پایان این هفته خبر داد.

 

انتهای پیام

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.