گروه: اخبار استان خبر: 210116 / تاریخ انتشار : 1401/6/28 ساعت : 12:44
عکس نوشته

تمهیدات لازم برای سوخت رسانی به مناطق صعب العبوراستان/تلاش های مافیای محیط زیست برای تحریک کهگیلویه و بویر احمدی ها/مسئولان شهری از این نقطه یاسوج عبورکنند+تصاویر

صبح زاگرس در این قسمت از عکس نوشته های خود به تلاش مافیای آب برای تحریک مردم استان اختصاص داده شده است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس ،تمهیدات لازم برای سوخت رسانی به مناطق صعب العبوراستان،تلاش های مافیای محیط زیست برای تحریک کهگیلویه و بویر احمدی ها،مسئولان شهری از این نقطه یاسوج عبورکنند،لزوم مرزبندی با دشمن برای مصونیت از تهاجم نرم وداستان دنباله دار "پارک دوبل" خودروها در بلوار پاسداران از جمله فتونیوز های صبح زاگرس است.

 

نیروی انتظامی خادم مردم و آبروی کشور است به هوش باشیم و به گوش باشید که دشمن در اتاق فکرخویش به دنبال طراحی، سازماندهی و برنامه ریزی علیه ارزش های انقلاب است.
 
خبر عکس نوشته بالا را اینجا بخوانید
 
 

در بحران بی آبی و تشنگی شهر یاسوج برخی سلبریتی های فضای مجازی و مافیای زیست محیطی با تحریک مردم بدنبال افزایش تنش آبی با تجمعات غیر قانونی در سد تنگ سرخ هستند.
 
خبر عکس نوشته بالا را اینجا بخوانید
 
 

یکی از مهمترین معضلات بلوار پاسداران یاسوج را می توان بی نظمی ترافیکی در کنار کلنیک شهید مفتح عنوان کرد که به نوعی شهروندان عامل اصلی آن هستند.
 
خبر عکس نوشته بالا را اینجا بخوانید
 
 
 حمل ،توزیع و ذخیره سازی انواع فرآورده های نفتی در استان بصورت مطلوب انجام شده است.
 
خبر عکس نوشته بالا را اینجا بخوانید
 
 

با گذر کردن از پیاده روهای شهر یاسوج متوجه فرسایش و از بین رفتن سنگ فرش پیاده روها خواهیم شد که مسئولان شهری باید به این نقطه از شهر سری بزنند.
 
خبر عکس نوشته بالا را اینجا بخوانید
 
انتهای پیام

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.